Bugün:18 Ağustos 2018 Cumartesi
Son Dakika
[13:21] Kahraman Şehitlerimiz Dualarla Memleketlerine Uğurlandı [11:10] Başkan Çatan: “Kahta’da Esnaflar Olarak Devletin Yanındayız” [15:49] Dursun, “Hedef Bir Milyon Ziyaretçi” [19:13] Uslu: “Amerika’ya Boyun Eğmeyeceğiz” [19:11] Barutcu: “Güzel Yarınlar İçin Her Türlü Fedakarlığa Hazırız” [11:53] Erdoğan, Kahta’da Kırsal Kesim Yatırımlarını İncelendi [12:01] Emperyalizme Karşı, 15 Temmuz Ruhuyla Direneceğiz [11:59] Köy İçi Yollar Kilitli Parke Taşıyla Yenilendi [10:46] CHP Milletvekili Tutdere ATSO’yu Ziyaret Etti [10:43] Hizmet Seferberliği Devam Ediyor
Adıyaman’a bağlı Dağ Kuyucak Köyü kırsalında zırhlı aracının geçişi sırasında bölücü terör örgütü mensuplarının daha önce yola döşedikleri EYP’nin patlatılması sonucunda şehit düşen 4 askerimiz, düzenlenen törenle memleketlerine uğurlandı.
Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Odası (KESOB) Başkanı Tahsin Çatan ile Yeni Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Mehmet Çatan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Dövizlerinizi Bozdurun" çağrısı üzerine döviz bürosuna giderek dolar bozdurdu.
Adıyaman Dernekler Federasyonu ve Adıyamanlılar Vakfı’nın desteği ile Adıyaman Tanıtım Günlerinin bu yıl İstanbul’da 18-22 Ekim tarihleri arasında Yenikapı’da düzenlenmesi kararlaştırıldı.
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, doların yükselmesiyle ilgili olarak “Biz Türk milleti olarak Amerika’ya boyun eğmeyeceğiz. Moral ve motivasyonumuzu yüksek tutmamız lazım. Amerika’ya tabi olsaydık bugün tablo farklı olacaktı” dedi.
Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Yasin Barutcu, son günlerde Türkiye’de yaşanan ekonomik dalgalanmalar hakkında bir basın açıklaması yaptı.
Kahta ilçesine bağlı olan Geldibuldu Köyü’nün ve mezralarının alt yapı sorunu Adıyaman İl Özel İdaresi’nin hummalı bir çalışma sonrasında çözüme kavuştu.
Eğitim Bir Sen Adıyaman Şubesi’nden son aylarda Türk ekonomisine karşı yapılan manipülatif saldırılar hakkında basın açıklaması yapıldı.
Adıyaman İl Özel İdaresi tarafından Akpınar Köyü’nde yapılan parke taşlarıyla köylüler kışın çamurdan yazın ise tozdan kurtulmuş oldu.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Milletvekili Av. Abdurrahman Tutdere, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasını (ATSO) ziyaret etti.
Adıyaman’ın Besni ilçesinde yer alan Çetintepe Barajı’yla birlikte 36 köyün alt yapı çalışması Kızilin Köyü’nde start aldı.
 

Kahta Haberleri

Gündem Haberleri

Dünya Haberleri

Spor Haberleri


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %56 83
İyi %11 16
Orta %5 8
İdare Eder %28 41
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü