Bugün:18 Ağustos 2018 Cumartesi
Son Dakika
[13:21] Kahraman Şehitlerimiz Dualarla Memleketlerine Uğurlandı [11:10] Başkan Çatan: “Kahta’da Esnaflar Olarak Devletin Yanındayız” [15:49] Dursun, “Hedef Bir Milyon Ziyaretçi” [19:13] Uslu: “Amerika’ya Boyun Eğmeyeceğiz” [19:11] Barutcu: “Güzel Yarınlar İçin Her Türlü Fedakarlığa Hazırız” [11:53] Erdoğan, Kahta’da Kırsal Kesim Yatırımlarını İncelendi [12:01] Emperyalizme Karşı, 15 Temmuz Ruhuyla Direneceğiz [11:59] Köy İçi Yollar Kilitli Parke Taşıyla Yenilendi [10:46] CHP Milletvekili Tutdere ATSO’yu Ziyaret Etti [10:43] Hizmet Seferberliği Devam Ediyor
Kahta’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
 
Kahta’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
19.5.2018 14:31:52
Kahta ilçesinde düzenlenen çeşitli programlarla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı.
Facebook
 

 

Program kaymakamlık binası önünde bulunan Atatürk Büstü’ne Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Çiçek’in çelenk sunumuyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra günün anlam ve önemine ilişkin konuşmayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Çiçek yaptı. 

 

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün beraber düzenlediği törende Şehit Mehmet Ali Bozkurt İlkokulu 1. Sınıf öğrencileri folklor ekibi tarafından Anadolu’nun her köşesinde izler taşıyan halk oyunları gösterisi sunuldu.  Miniklerin show gösterisi büyük alkış aldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Karate Antrenörü Bahri Erşahin yönetimindeki karate gösterisi büyük beğeni aldı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında bir hafta önce 10 dalda düzenlenen sportif dalda dereceye giren öğrencilere ödüllerini İlçe Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Belediye Başkan Vekili Halil Geyik ve Garnizon Komutanı Ali Murat Ayşen tarafından takdim edildi.

Program SODES kapsamında düzenlenen ‘Neşeli Adımlar Mutlu Yarınlar’ projesi kapsamında ilçemizde düzenlenen genç kızlar arası masa tenisi, yıldız erkekler arası basketbol ve yıldız erkekler arası voleybol turnuvalarında başarılı olan öğrencilere çeşitli hediyeler sunulması ve akabinde toplu şekilde fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 

 

 

 Bu haber toplam 311 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %56 83
İyi %11 16
Orta %5 8
İdare Eder %28 41
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü