Bugün:17 Haziran 2019 Pazartesi
Son Dakika
[10:07] Toprak’tan Eğitim Yılı Sonu ve YKS Sınavı Mesajı [17:54] Kahta’da Yaz Spor Okulu Açıldı [15:16] Başkan Aslan, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor [13:02] Bocce’de Kahta Türkiye Üçüncüsü Oldu [15:40] Engelliler Derneğinden Fakir Vatandaşlara Gıda Yardımı [15:36] Ahmet Sula, Kahta’da Konferans Verdi [13:11] Turanlı, Belediyenin Borçları Hakkında Bilgi Verdi [17:44] Çocuklar Kendi Günlerinde Makamları Devr Aldı [17:01] Kahta’da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı [17:26] Kahta Belediyesi’nde İlk Meclis Toplantısı Yapıldı
Yılancı, Esnaf Odası’nı Ziyaret Etti
 
Yılancı, Esnaf Odası’nı Ziyaret Etti
10.10.2018 17:35:49
AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Yılancı, seçim çalışmaları kapsamında Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Tahsin Çatan’ı ziyaret etti.
Facebook
 

AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Yılancı, seçim çalışmaları kapsamında STK temsilcilerini ziyaret ederek, Kahta’nın sorunları hakkında görüş alış verişinde bulunmaya devam ediyor. Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret eden Yılancı, Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Tahsin Çatan ile bir süre sohbet ederek, başta esnaflar olmak üzere Kahta’nın sıkıntıları hakkında görüş alış verişinde bulundu. Yılancı, görüşme esnasında yaptığı konuşmasında; “Malumunuz 2019 yılında bizleri bekleyen bir yerel seçim var. Bizler de daha evvelden AK Parti’den aday adaylığımızı açıklamıştık. Bu doğrultuda her gün durmak bilmeden Kahta’nın değişik bölgelerinde vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla sürekli görüşmeler yapıp bu göreve talip olduğumuzu belirtmekteyiz. Tabi ki bu görüşmeler esnasında halkımızın sorun ve sıkıntıları ile beklentileri konularında gereken notlarımızı da alıyoruz. Bugün de Kahta’mızın en çok üyesi olan STK’larımızdan Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret edelim dedik. Esnaflarımızın sıkıntılarını ve sorunlarını başkanımızdan da dinleyelim dedik. Başkanımız da bizlere son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntılar, yapılan zamlar, özellikle küçük esnafın ulusal market zincirleri karşısında bitme aşamasında olduğunu ileterek, paramızın dışarı çıkmaması için özellikle küçük esnafa sahip çıkmamızı ve halkımızın alış verişlerini kendi yerel esnafımızdan yapmaları konularında bizleri bilgilendirdi. Bizler de bu doğrultuda halkımızı sanal basın ve medya aracılığıyla ve hatta bizzat birebir görüştüğümüz vatandaşlarımızı bilgilendirerek, konunun hassasiyetini her yerde belirteceğimizi ifade ettik. Ayrıca başkanımıza da çalışmalarından, duyarlılığından ve gösterdiği misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Tahsin Çatan ise, AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Yılancı’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, yerel seçimlerde kendisine başarılar dilediğini ifade etti.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 Bu haber toplam 399 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %54 86
İyi %10 16
Orta %7 11
İdare Eder %29 46
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü