Bugün:21 Kasım 2018 Çarşamba
Son Dakika
[17:09] AK Parti'de Aday Adaylığı Başvuru Süresi Uzatıldı [09:27] Vali ve Milletvekilleri Kahta’daki Yatırımları İnceledi [16:19] Yılancı, Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı [09:42] Toprak, Saadet Partili İslam’a Dava Açtı [13:27] Tutdere, Adıyaman’ı Gündemden Düşürmüyor [11:32] İyilik-Der Kahta Temsilciliği Faaliyetlerini Anlattı [17:14] Yılancı: “Hak, Hukuk ve Adalet Sloganıyla Hareket Edeceğiz” [17:05] Kahta Dirilişspor Yeniden Dirildi [10:30] Ercan Kurt AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı [16:12] Aydın: “Milletimizle Yolculuğumuzda 16 Yılı Geride Bıraktık”
Kaymakam Kaya, İş Adamları İle Bir Araya Geldi
 
Kaymakam Kaya, İş Adamları İle Bir Araya Geldi
31.10.2018 16:43:36
Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, organize sanayi bölgesindeki iş adamları ile yaptığı istişare toplantısında herkesin devlete sahip çıkması gerektiğini söyledi.
Facebook
 

 

Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Kahta OSB’deki iş adamları ile baraj kenarında yemekli bir toplantı düzenledi. Toplantıya Kahta OSB’de işyerleri bulunan 24 iş adamı katıldı. Toplantıda konuşan Kaymakam Kaya şu ifadelere yer verdi: “Kritik bir dönemden geçiyoruz. Böyle zamanlarda devletimize destek olmalıyız. Kahta OSB yönetimi olarak iş adamlarımızdan 600 bin lira alacaklıyız. Bu alacaklarımızın ödenmesi durumunda bu para ile buradaki eksik hizmetleri tamamlayacağız. Bu güne kadar Kahta OSB’ye Kaymakamlık ve Kahta Belediyesi olarak büyük hizmetler sunduk. Bu konuda belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Biz sizden borçlarınızın tamamını istemiyoruz. Herkes borcunun bir kısmını öderse toplanan paralarla eksik hizmetleri tamamlarız” dedi.

 

Toplantıya katılan iş adamları ise OSB’nin bazı sıkıntılarını dile getirerek bu eksiklerin giderilmesini istediler. Sanayiciler eksiklerin başında OSB’ye vardiyalı bekçi alınması, giriş ve çıkışlara kamera sistemi takılması gibi sorunların çözülmesini istediler.

 

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak ise toplantıya duyarlılık gösteren iş adamlarına teşekkür etti. Toplantı karşılıklı sohbet havası ile sona erdi.

 

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 Bu haber toplam 110 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %57 86
İyi %11 16
Orta %5 8
İdare Eder %28 42
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü