Bugün:22 Nisan 2019 Pazartesi
Son Dakika
[17:26] Kahta Belediyesi’nde İlk Meclis Toplantısı Yapıldı [15:17] Başkan Turanlı, Göreve Başladı [18:46] Başkan Turanlı, Mazbatasını Aldı [12:12] AK Parti'de Mazbata Töreni Düzenlendi [12:08] Aydın, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı [12:06] Kâhta HEM, Köyde Açılan Kursları Denetledi [11:07] Başkan Kılınç, Mazbatasını Aldı [18:10] Dağtekin, Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi [10:35] Kahtalı Genç Bakanlığın Özel Konuğu Oldu [09:44] Kahta’da Sporla Bağlan Hayata Projesinin Açılışı Yapıldı
AK Parti Kahta İlçe Teşkilatı Kan Bağışında Bulundu
 
AK Parti Kahta İlçe Teşkilatı Kan Bağışında Bulundu
3.11.2018 16:07:43
Türk Kızılay’ının 150. yıl dönümü münasebetiyle AK Parti Kahta Kadın Kolları tarafından Kızılay ile oraklaşa kan bağış kampanyası düzenledi.
Facebook
 

AK Parti Kahta Kadın Kolları tarafından Türk Kızılay’ının 150. yıl dönümü münasebetiyle AK Parti Kahta İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen kan bağış kampanyasına AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, kan bağış kampanyasında yaptığı konuşmasında; “Türk Kızılay’ının 150. yıl dönümü münasebetiyle kadın kolları teşkilatımızın düzenlediği Kızılay Haftası’nın ‘Kan Ver Hayat Kurtar’ programımıza hoş geldiniz. Türk milletinin her yardım kuruluşlarına hassasiyetli desteği olduğu gibi kan ver hayat kurtar programına da tam destek veren, katılım sağlayan halkımız ve basınımıza huzurunuzda kadın kolları ve teşkilatım adına teşekkür ederim. Rabbim vatanımızı, milletimizi ve birliğimizi korusun.

Türk Kızılay’ının her yıl Kasım ayının ilk haftası olarak kutladığı Kızılay Haftası’nı tekrar kutlar, Kızılay camiasında çalışan tüm çalışanlarımıza Allah’tan kolaylık ve başarı dilerim” dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ve yönetim kurulu üyeleri kampanyaya destek vermek amacıyla kan bağışında bulundular.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 

 Bu haber toplam 308 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %54 86
İyi %10 16
Orta %7 11
İdare Eder %28 45
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü