Bugün:23 Şubat 2019 Cumartesi
Son Dakika
[17:52] Recep İçme Suyu 2019 Yatırım Programına Alındı [14:13] Anticos Çiğköfte Kahta’da İlk Şubesini Açtı [14:12] Toprak, “Koçali Barajında Sözleşme İmzalandı” [14:09] Gençler, Yazar Suat Tekin’le Buluştu [14:08] AK Parti'den Şire Pazarı Esnafına Ziyaret [09:57] Kahta Gençlik Merkezi’nde Yeşil Oda Açılışı Yapıldı [09:55] KYK Yurdunun İnşaat Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor [18:01] Toprak, Kahta'da Seçim Çalışmalarına Katıldı [17:06] Esnaf Kredi Kooperatifine Teşekkür Belgesi Verildi [17:29] Başkan Turanlı, Güven Tazeledi
Özbey: “Muhtarları Ve Basını Çok Önemsiyorum”
 
Özbey: “Muhtarları Ve Basını Çok Önemsiyorum”
26.11.2018 17:22:31
AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Emekli Bankacı Muzaffer Özbey, düzenlediği yemekli bir programda muhtarlar ve basın mensuplarına büyük vaatlerde bulundu.
Facebook
 

Kahta’yı basın mensupları, muhtarlar ve STK’larla beraber yöneteceklerini belirten Özbey, şöyle konuştu: “Muhtarlar hizmetin gelmesi ve yürümesi konusunda, devlet ile halk arasında üstlendikleri köprü görevi ve halkın sesi olma noktasında çok önemli konumdadır. Cumhurbaşkanımız bu nedenle muhtarlara çok önem vermektedir. Ben de aynı önemi vereceğim. Göreve geldiğimiz taktirde muhtarlar ile her hafta basın önünde bir araya geleceğiz. Muhtarlar mahallelerinin sorunlarını her hafta belediyeye iletme imkanına kavuşacaklar. Bu toplantılarda basın mensupları da hazır bulunacak. Belediyenin yapacağı her işi, her ihaleyi basının hazır olacağı bir mekanda yapacağız. Şeffaflık ön planda olacaktır” dedi.

Muhtarların çok zor şartlarda görev yaptıklarını, bir çok muhtarın bir ofislerinin olmadığını, bu şekilde  halkın her zaman onlara ulaşmada zorluklar yaşadığını kaydeden Özbey, “Ben burada basın önünde ve sizlerin huzurunda söz veriyorum. Tüm muhtarlarımızın bir ofisi olacak. İçinde bilgisayar, internet ve yazıcılarını koyacağız. Onlardan hiç bir  ücret almadan giderlerini karşılayacağız. Çünkü onlar halka hizmet ediyor. Kendilerini halkın sorunlarına veren insan bizim için çok kıymetlidir. Artık muhtarlarımız sahipsiz olmayacak, onlarla her türlü konuda el birliği yaparak hizmetimizi sunacağız. Kahta'nın tüm sorunlarını iyi biliyorum. Bu göreve Kahta’ya hizmet etmek amacı ile talibim. İlk icraatım ise belediyeye kurumsal bir kimlik kazandırma olacaktır” dedi.

Bu arada basını da çok önemsediğini söyleyen Özbey, belediye binası içerisinde bütün donanımları ile basın mensuplarının işlerini kolaylaştıracak bir ofis ayıracaklarını ve bütün masraflarının da belediyeye ait olacağını ekledi.

Toplantının sonunda muhtarlar kendilerine verdikleri değerden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer Özbey’e teşekkür ederek başarılar dilediler.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 Bu haber toplam 365 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %55 86
İyi %10 16
Orta %6 9
İdare Eder %28 44
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü