Bugün:13 Aralık 2018 Perşembe
Son Dakika
[15:55] Dağtekin: “AK Parti Bu Memleketin Sigortasıdır” [15:53] Aydın: “Türkiye Mazlum Milletlerin Son Kalesi” [10:05] Toprak, “Gençlerimize Sahip Çıkmalıyız” [10:03] Toprak, “Adıyamanlılar Vakfı Güzel Çalışmalara İmza Atıyor” [11:46] HDP’li Ardıç ve Çelebi, Gazetemiz Bürosunu Ziyaret Etti [16:22] Kahta’da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlandı [16:10] Adıyaman’ın İl Oluşunun 64. Yılı [16:49] Başkan Aktaş, Belediye Encümenliğine Adaylığını Açıkladı [13:45] Kahta’da Organik Tarım Projesi Toplantısı Yapıldı [13:20] Turanlı: “Kahta’yı Hak Ettiği Hizmetlere Kavuşturacağız”
Turanlı: “Kahta’yı Hak Ettiği Hizmetlere Kavuşturacağız”
 
Turanlı: “Kahta’yı Hak Ettiği Hizmetlere Kavuşturacağız”
27.11.2018 13:20:04
AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Reşat Turanlı, kendisine adaylık verildiği takdirde Kahta’yı hak ettiği hizmetlere kavuşturacağını ifade etti.
Facebook
 

AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Reşat Turanlı beraberinde Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı ile birlikte gazetemiz bürosunu ziyaret ederek adaylık süreci hakkında açıklamalarda bulundu. AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Reşat Turanlı, ziyaret esnasında yaptığı açıklamasında;  “Malumunuz iki dönem AK Parti Kahta İlçe Başkanlığı görevini yürüttüm. Görev yaptığım zamandan şimdiye kadar yapılan hizmetleri ve daha da yapılması gereken hizmetleri AK Parti çatısı altında iki dönem başkanlık yapmış biri olarak çok iyi bilmekteyim. Başkanlık yaptığım süre boyunca hükümeti temsilen Kahta’ya yatırımların kazandırılması hususunda elimden gelen tüm siyasi gücümü kullanmışımdır. Bugün de bu gücümü yerelde hizmet yapmak için kullanmaya adayım. Genel merkezimiz uygun görüp adaylık verdiği takdirde Kahta’nın modern görünümlü bir şehir görüntüsüne kavuşması ve hak ettiği hizmetlerin yapılması adına kurumsal bir belediyecilik anlayışıyla çalışıp Kahta’yı hak ettiği konuma getireceğiz inşallah.

Sonuç itibarı ile bu bir hizmet yarışı ve ben de bu yarışta hizmet yapmaya adayım. Adaylık bana verilse de verilmese de ben AK Partiliyim ve AK Parti çatısı altında çalışmaya ve hizmet vermeye devam edeceğim” şeklinde konuştu.

Haber: Şevket Bozkurt

 Bu haber toplam 391 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %56 86
İyi %10 16
Orta %6 9
İdare Eder %28 43
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü