Bugün:23 Şubat 2019 Cumartesi
Son Dakika
[17:52] Recep İçme Suyu 2019 Yatırım Programına Alındı [14:13] Anticos Çiğköfte Kahta’da İlk Şubesini Açtı [14:12] Toprak, “Koçali Barajında Sözleşme İmzalandı” [14:09] Gençler, Yazar Suat Tekin’le Buluştu [14:08] AK Parti'den Şire Pazarı Esnafına Ziyaret [09:57] Kahta Gençlik Merkezi’nde Yeşil Oda Açılışı Yapıldı [09:55] KYK Yurdunun İnşaat Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor [18:01] Toprak, Kahta'da Seçim Çalışmalarına Katıldı [17:06] Esnaf Kredi Kooperatifine Teşekkür Belgesi Verildi [17:29] Başkan Turanlı, Güven Tazeledi
HDP’li Ardıç ve Çelebi, Gazetemiz Bürosunu Ziyaret Etti
 
HDP’li Ardıç ve Çelebi, Gazetemiz Bürosunu Ziyaret Etti
5.12.2018 11:46:00
HDP Kahta Belediyesi Eş Başkan Aday Adayı İsmet Ardıç ve Mehmet Çelebi, gazetemiz bürosunu ziyaret ederek, yerel seçimler öncesi bazı değerlendirmelerde bulundular.
Facebook
 

Demokratik Bölgeler Partisi Gençlik Sözcüsü ve aynı zamanda HDP Kahta Belediyesi Eş Başkan Aday Adayı İsmet Ardıç ile HDP Kahta İlçe Başkanlığı Eski Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda HDP Kahta Belediyesi Eş Başkan Aday Adayı Mehmet Çelebi gazetemiz bürosunu ziyaret ederek, yerel seçimler öncesi bazı değerlendirmelerde bulundular.

Kahta’nın yerel yönetimde hak ettiği seviyede olmadığını ifade eden HDP Kahta Belediyesi Eş Başkan Aday Adayı İsmet Ardıç ve Mehmet Çelebi, yaptıkları açıklamalarında; “Kahta yıllardan beridir yerel yönetimde kim olursa olsun aynı zihniyetle yönetildiği için hizmet konusunda da hak ettiği seviyelerde değildir. Hizmetin olmadığı bir toplumda zarar gören ve geri kalan da yine bizleriz. Bize göre Kahta halkı bunu hak etmiyor. Belediye Kahta’da halkına yeteri kadar hizmet veremiyor. Biz seçildiğimiz takdirde sosyal belediyecilik ve kurumsal belediyecilik ilkeleriyle Kahta’ya hak ettiği ve ihtiyaç duyduğu bütün hizmetlerin gelmesine ön ayak olacağız. Bu doğrultuda projelerimiz olup bunları ileriki zamanlarda sizlerin de aracılığıyla halkımıza duyuracağız. Şimdiden seçimin halkımız adına hayırlara vesile olmasını diliyoruz” şeklinde konuştular.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 Bu haber toplam 366 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %55 86
İyi %10 16
Orta %6 9
İdare Eder %28 44
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü