Bugün:27 Mayıs 2019 Pazartesi
Son Dakika
[13:02] Bocce’de Kahta Türkiye Üçüncüsü Oldu [15:40] Engelliler Derneğinden Fakir Vatandaşlara Gıda Yardımı [15:36] Ahmet Sula, Kahta’da Konferans Verdi [13:11] Turanlı, Belediyenin Borçları Hakkında Bilgi Verdi [17:44] Çocuklar Kendi Günlerinde Makamları Devr Aldı [17:01] Kahta’da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı [17:26] Kahta Belediyesi’nde İlk Meclis Toplantısı Yapıldı [15:17] Başkan Turanlı, Göreve Başladı [18:46] Başkan Turanlı, Mazbatasını Aldı [12:12] AK Parti'de Mazbata Töreni Düzenlendi
HDP’li Ardıç ve Çelebi, Gazetemiz Bürosunu Ziyaret Etti
 
HDP’li Ardıç ve Çelebi, Gazetemiz Bürosunu Ziyaret Etti
5.12.2018 11:46:00
HDP Kahta Belediyesi Eş Başkan Aday Adayı İsmet Ardıç ve Mehmet Çelebi, gazetemiz bürosunu ziyaret ederek, yerel seçimler öncesi bazı değerlendirmelerde bulundular.
Facebook
 

Demokratik Bölgeler Partisi Gençlik Sözcüsü ve aynı zamanda HDP Kahta Belediyesi Eş Başkan Aday Adayı İsmet Ardıç ile HDP Kahta İlçe Başkanlığı Eski Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda HDP Kahta Belediyesi Eş Başkan Aday Adayı Mehmet Çelebi gazetemiz bürosunu ziyaret ederek, yerel seçimler öncesi bazı değerlendirmelerde bulundular.

Kahta’nın yerel yönetimde hak ettiği seviyede olmadığını ifade eden HDP Kahta Belediyesi Eş Başkan Aday Adayı İsmet Ardıç ve Mehmet Çelebi, yaptıkları açıklamalarında; “Kahta yıllardan beridir yerel yönetimde kim olursa olsun aynı zihniyetle yönetildiği için hizmet konusunda da hak ettiği seviyelerde değildir. Hizmetin olmadığı bir toplumda zarar gören ve geri kalan da yine bizleriz. Bize göre Kahta halkı bunu hak etmiyor. Belediye Kahta’da halkına yeteri kadar hizmet veremiyor. Biz seçildiğimiz takdirde sosyal belediyecilik ve kurumsal belediyecilik ilkeleriyle Kahta’ya hak ettiği ve ihtiyaç duyduğu bütün hizmetlerin gelmesine ön ayak olacağız. Bu doğrultuda projelerimiz olup bunları ileriki zamanlarda sizlerin de aracılığıyla halkımıza duyuracağız. Şimdiden seçimin halkımız adına hayırlara vesile olmasını diliyoruz” şeklinde konuştular.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 Bu haber toplam 524 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %54 86
İyi %10 16
Orta %7 11
İdare Eder %29 46
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü