Bugün:17 Haziran 2019 Pazartesi
Son Dakika
[10:07] Toprak’tan Eğitim Yılı Sonu ve YKS Sınavı Mesajı [17:54] Kahta’da Yaz Spor Okulu Açıldı [15:16] Başkan Aslan, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor [13:02] Bocce’de Kahta Türkiye Üçüncüsü Oldu [15:40] Engelliler Derneğinden Fakir Vatandaşlara Gıda Yardımı [15:36] Ahmet Sula, Kahta’da Konferans Verdi [13:11] Turanlı, Belediyenin Borçları Hakkında Bilgi Verdi [17:44] Çocuklar Kendi Günlerinde Makamları Devr Aldı [17:01] Kahta’da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı [17:26] Kahta Belediyesi’nde İlk Meclis Toplantısı Yapıldı
Aydın: “Adıyaman Eğitim ve Öğretimde Süper Ligde”
 
Aydın: “Adıyaman Eğitim ve Öğretimde Süper Ligde”
20.12.2018 16:41:54
AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Av.Ahmet Aydın, Adıyaman’ın eğitim ve öğretimde süper ligde olduğunu ifade etti.
Facebook
 

 

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Av.Ahmet Aydın, konu hakkında yaptığı açıklamada; “En değerli yatırımımız, en kıymetli hazinemiz geleceğimiz olan çocuklarımız LGS’de Türkiye’de il 10’a girdi.

 

Güçlü ve büyük Türkiye yolunda en büyük hedefimiz dünyada söz sahibi olan bireylerinin yetişmesidir. Ülkemizin ve milletimizin geleceği olan olan çocuklarımızın milli ve manevi değerlerine bağlı bir şekilde, çağın sahip olduğu bilimsel ve teknolojik gelişmelerin içinde yer alan bireyler olarak yetişmesi için süren çabalarımız her geçen gün artarak devam etmektedir.

Bugün Adıyamanımız için ne kadar mutlu ve gururlu olduğumuzu buradan ifade etmek isterim. En son yapılan LGS’de (Liseye Geçiş Sınavı), Adıyaman ili olarak çocuklarımız Türkiye genelinde ilk 10’a girme başarısı göstermişlerdir.

Evet, mutluyuz, gururluyuz. Adıyamanımız her alanda olduğu gibi eğitim-öğretim alanında da en üst ligde olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Devletimizin ve hükümetimizin özellikle son yıllarda eğitim alanında yapmış olduğu yatırımlar meyvesini vermekte olup, gayretlerimizle bundan sonra da eğitim ve öğretim her daim bir numaralı önceliğimiz olacaktır. Adıyamanımız ve ilçelerimizin tümü için eğitim-öğretim alanında gerekli olan her ne var ise, ivedilikle çözümü noktasında olanca gayretimizle çalışmaya da devam edeceğiz.

Adıyamınımızın evlatlarının her yerde, her zaman gurur vesilesi olması temennisiyle bu güzel başarıyı hemşerilerimle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Buradan bir kez daha LGS’de Türkiye’de ilk 10’a girme başarısı gösteren sevgili öğrencilerimizi kutluyor, gözlerinden öpüyorum. Başta çok kıymetli öğretmenlerimize ve idarecilerimize, değerli öğrencileri ile beraber nice üstün başarılar diliyorum” dedi.

Haber: Şevket Bozkurt

 Bu haber toplam 308 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %54 86
İyi %10 16
Orta %7 11
İdare Eder %29 46
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü