Bugün:23 Ocak 2019 Çarşamba
Son Dakika
[11:43] Vatandaş Anlatıyor Başkan Dağtekin Dinliyor [10:53] Ziraat Odası Tarafından Badem Üreticilerine Eğitim Verildi [17:46] Akel, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi [12:34] Toprak, “Bir Olacağız, İri Olacağız, Diri Olacağız” [16:48] AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı [16:45] Kahta Cendere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Avrupa Yolunda [11:27] Aydın, Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı [11:17] Toprak, Kahta’da Vatandaşların Sorunlarını Dinledi [15:58] Aydın, Yeni Yıl Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayınladı [09:09] Dağtekin, Adıyaman'ın Hizmetkarı Olmak İçin Çalışıyoruz
TARSİM’den Depremzede Öğrencilere Kırtasiye Yardımı
 
TARSİM’den Depremzede Öğrencilere Kırtasiye Yardımı
24.12.2018 09:07:58
Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı, TARSİM tarafından Samsatlı depremzede 110 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldığını ifade etti.
Facebook
 

Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı, TARSİM tarafından Samsatlı depremzede 110 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldığını ifade etti.

TARSİM tarafından her yıl düzenli olarak bir köy okuluna kırtasiye yardımı yapıldığını ifade Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı, konu hakkında yaptığı açıklamada; “TARSİM Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü tarafından her yıl bir köy ilkokul öğrencilerine kırtasiye malzemesi yardımını yapılmaktadır. Bu yıl da depremde büyük zarar gören Samsat ilçemizi seçtik. TARSİM Bölge Müdürü Serdar Doğan ile birlikte Samsat ilçemiz Örentaş Köyü İlköğretim Okulu’nda 110 öğrencimize kırtasiye yardımı yapıldı. Bu yardımlarından dolayı TARSİM Bölge Müdürümüz Serdar Doğan beye ve bizlere ev sahipliği yapan Örentaş İlköğretim Okulu Müdürü Hacı Yusuf Öncü ve öğretmenlerine teşekkür ederiz” dedi.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 

 Bu haber toplam 99 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %56 86
İyi %10 16
Orta %6 9
İdare Eder %28 43
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü