Bugün:17 Haziran 2019 Pazartesi
Son Dakika
[10:07] Toprak’tan Eğitim Yılı Sonu ve YKS Sınavı Mesajı [17:54] Kahta’da Yaz Spor Okulu Açıldı [15:16] Başkan Aslan, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor [13:02] Bocce’de Kahta Türkiye Üçüncüsü Oldu [15:40] Engelliler Derneğinden Fakir Vatandaşlara Gıda Yardımı [15:36] Ahmet Sula, Kahta’da Konferans Verdi [13:11] Turanlı, Belediyenin Borçları Hakkında Bilgi Verdi [17:44] Çocuklar Kendi Günlerinde Makamları Devr Aldı [17:01] Kahta’da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı [17:26] Kahta Belediyesi’nde İlk Meclis Toplantısı Yapıldı
Dağtekin, Adıyaman'ın Hizmetkarı Olmak İçin Çalışıyoruz
 
Dağtekin, Adıyaman'ın Hizmetkarı Olmak İçin Çalışıyoruz
24.12.2018 09:09:57
AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, vatandaşların karşı karşıya kaldığı sorunların çözümü için hemen hemen her gün il başkanlığı binasında vatandaşlarla görüşmeler gerçekleştiriyor.
Facebook
 

Vatandaşların karşı karşıya kaldığı sorunlar ve bu sorunların çözümü noktasında kamu kurum ve kuruluşları ile her zaman koordine içerisinde olduklarını aktaran AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, " Her an ölebiliriz ama hiç ölmeyecekmişiz gibi de şu anda bulunduğumuz makamlarda hizmetlerimizi sürdürmemiz gerekiyor. Adıyamanlı vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntı ve sorunların çözümü için gece gündüz seferber olduk. Olmaya da devam ediyoruz. Bir yandan yerel seçim çalışmaları ile ilgili hazırlıklarımızı sürdürüyoruz bir yandan da vatandaşlarımızın sorun taleplerini dinlemek için AK Parti il binasında vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. AK Parti kurulduğundan bu yana her zaman kapılarını sonuna kadar milletimize açmış ve milletimizin hizmetkarı olmak için çaba harcamıştır. En önemlisi ise gönül kapılarımızın açık olmasıdır. Cumhurbaşkanımız ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın dediği gibi biz, bu milletin efendisi olmadık, bugüne kadar hep hizmetkarı olduk. Elbette vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunları sadece parti binamızda gerçekleştirmiyoruz. Zaman zaman teşkilatımızla birlikte esnaf ve ev ziyaretleri de gerçekleştiriyoruz. Yaşadıkları sorunlar karşısında yalnız olmadıklarını hissettirmek için vatandaşlarımızla bir araya gelerek onlarla görüşmeler yapıyoruz. Bizim olmadığımız günlerde ise yine teşkilatımızda, başkan yardımcılarımız ve yetkili organlarımız sorun ve taleplerini dinleyip bizlere bildiriyorlar. Hemşerilerimizle, sivil toplum kuruluşu mensuplarımızla, teşkilatımızla daha güzel,  daha yaşanabilir ve sorunlarından arındırılmış bir Adıyaman için mücadele ediyoruz. Adıyamanlı kardeşlerimizin yaşadığı sorunların çözümü için somut ve etkin çözümler üretmek en öncelikli konularımızdır. Kapımız tüm Adıyamanlı kardeşlerimize sonuna kadar açıktır. Şunu da özellikle vurgulamak istiyorum; AK Parti davasının neferi olarak gaflete düşme, yanlışa sapma gibi bir irade içerisine girme gibi lüksümüz yoktur.  AK Partili kimliğiyle ortaya çıktığımızda, duruşumuzla, oturuşumuzla, kalkışımızla, dilimizden dökülen her cümle ile hatta yediğimizle, içtiğinizle örnek olma sorumluluğunu üstlenmiş bir dava adamı şuuruyla hareket etmemiz gerekiyor" dedi.

Öte yandan AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin'in partiye gelen tüm vatandaşlarla tek tek ilgilenerek yaşadıkları sorunları can kulağı ile dinlemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 

 Bu haber toplam 344 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %54 86
İyi %10 16
Orta %7 11
İdare Eder %29 46
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü