Bugün:21 Ağustos 2019 Çarşamba
Son Dakika
[10:39] AK Parti'den Muhtar Derneklerine Ziyaret [10:37] Alagöz, Kahta Halk Eğitimi Merkezi’ni Ziyaret Etti [10:33] Tutdere, Kahta’da Muhtarlarla Buluştu [19:06] AK Partili Ahmet Aydın’ın Acı Günü [15:13] Kahta 02 Spor Kulübü Yarı Yolda Kalmasın [12:03] Başkan Turanlı’dan Kahta 02 Spor Kulübü’ne Tam Destek [10:07] Toprak’tan Eğitim Yılı Sonu ve YKS Sınavı Mesajı [17:54] Kahta’da Yaz Spor Okulu Açıldı [15:16] Başkan Aslan, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor [13:02] Bocce’de Kahta Türkiye Üçüncüsü Oldu
Vatandaş Anlatıyor Başkan Dağtekin Dinliyor
 
Vatandaş Anlatıyor Başkan Dağtekin Dinliyor
21.1.2019 11:43:58
AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.
Facebook
 

Her hafta yüzlerce vatandaşla bir araya geldiğini hatırlatan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, "AK Parti Adıyaman İl Başkanlığımızda vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Adıyaman'ımızın değişim ve dönüşümü için AK kadrolar olarak çalışıyoruz. 17 yıldır gece gündüz demeden büyüyen ve gelişen Adıyaman'ı güçlü yarınlara hazırlamak için gayret sarf ediyoruz. Her zaman dediğim gibi; . Bizim bir Adıyaman sevdamızı, Adıyaman aşkımız var" diye konuştu.

Haftanın belirli günleri parti binasında diğer günlerde ise parti teşkilatı olarak sorun ve sıkıntıları yerinde görmek, incelemek ve dinlemek için vatandaşlarla bir araya geldiklerini anımsatan Dağtekin, bunu yaparken de asla ayrım yapmadıklarına dikkat çekti.

Dağtekin, "Elbette seçmenlerimizin oy verme davranışları partilerin kurumsal politikalarına bakarak şekillenmiyor. Teşkilat olarak AK Parti'ye oy vermeyen diğer kesimlerin de hem siyasal hem de toplumsal alandaki aktivizmlerini de son derece önemsiyoruz. Partimize gelen her bir vatandaşımızın hangi partiden olduğu, kime oy verdiği, hangi ideolojik kimliğe sahip olduğunu asla sorgulamıyoruz. Herkesimden, her insanımızı bağrımıza basıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın sorunlarını ve dertlerini kendi sorunumuz ve derdimiz biliyor, sahiplenme duygusuyla çözümler üretmeye çalışarak samimiyetle, gayretle ve tevazu ile içselleştiriyoruz. AK Parti’de görev almak demek, milletin derdiyle dertlenmek, geleceğine ışık tutmak demektir. Bu, bizler için bir görev bir sorumluluktur. Adıyaman'ın, Türkiye'ye örnek olan kardeşlik hukukunu daha da perçinleştirme gayretindeyiz. Adıyaman'ın huzuru, istikrarı, dirliği en öncelikli konularımızdır. Malumunuz olduğu üzere AK Parti kurulduktan sonra ülkemizde her alanda olduğu gibi siyasi istikrar da, her geçen gün daha da sağlam temeller üzerinde kuruluyor. Eskiden seçimden seçime vatandaşlarımız hatırlayan ve siyaseti popülizm söylemleri ile sınırlandıran anlayış, AK Parti iktidara gelmesi ile yıkılmıştır. Artık vatandaşlarımıza birebir dokunan, onların ayağına giden, evlerini ziyaret ederek gönül olmaya, gönüller yapayı kendine misyon edinen bir partiyiz. Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın bu seçimlerin parolası olarak 'tevazu, samimiyet ve gayret' şeklinde belirlemesi oldukça anlamlıdır. Bizler bu minvalde belediye başkan adayımız Dr. Süleyman Kılınç ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz.   Elbette bunları yaparken vatandaşlarımızdan övgü almak için yapmıyoruz. Elbette eleştirilerde olacak. Vatandaşlarımızdan gelen eleştirileri de dikkatle dinliyor, azami bir şekilde ihtimam gösteriyoruz. Bu noktada Cemil Meriç'in 'Hakikati birlikte aramalıyız 'ifadesi son derece önemli ve anlamlıdır. Buradan Adıyamanlı vatandaşlarımıza seslenmek istiyorum; kapımız, gönlümüz, soframız herkese ve herkesime sonuna kadar açıktır" dedi.

Haber: Şevket Bozkurt

 Bu haber toplam 337 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %53 86
İyi %10 16
Orta %7 12
İdare Eder %29 47
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü