Bugün:15 Eylül 2019 Pazar
Son Dakika
[10:09] Kahta’dan Olimpiyatlara Sporcu Gönderilecek [12:59] Turanlı, Kahtaspor Yönetici ve Sporcularını Ziyaret Etti [12:01] Kahta Kaymakamı Saadettin Doğan Göreve Başladı [13:55] Kahta’da Yaz Spor Okullarına 1400 Sporcu Katıldı [14:07] Kahta’da 2019 Yılı Badem Hasadı Başladı [10:39] AK Parti'den Muhtar Derneklerine Ziyaret [10:37] Alagöz, Kahta Halk Eğitimi Merkezi’ni Ziyaret Etti [10:33] Tutdere, Kahta’da Muhtarlarla Buluştu [19:06] AK Partili Ahmet Aydın’ın Acı Günü [15:13] Kahta 02 Spor Kulübü Yarı Yolda Kalmasın
Toprak, “Köylerimizde Çocuk Parkı ve Oyun Alanları Yapacağız”
 
Toprak, “Köylerimizde Çocuk Parkı ve Oyun Alanları Yapacağız”
4.3.2019 10:00:11
AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, “Köylerimizin tamamına yakınında yol, su, altyapı ve üst yapı sorununu ortadan kaldırdık. Taziye evlerinin yanı sıra, çocuklarımızın hem oynayıp hem de spor yapması için her köye birer park ve basketbol sahası kazandırmak için çalışmalara başladık. Bunları daha da yaygınlaştıracağız, kapsamını daha da genişleteceğiz” dedi.
Facebook
 

31 Mart Seçimleri için çalışmalarını sürdüren AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Kahta’ya bağlı köyleri gezdi.

Milletvekili Toprak, 2 günde toplam 30 köy gezdi. Beraberindeki heyet ile birlikte köy muhtarları ve vatandaşlar ile görüştü.  Gittiği her köyde vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Toprak, çözüm ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Köylerin daha önce hayalini bile kuramadığı hizmetleri AK Parti hükümetleri ile aldığını söyleyen Toprak, şöyle konuştu: “Şehirde var olan bazı imkânları köylere de getirme gayreti içindeyiz. Köylerimizde imkânları arttırdığımız zaman oradaki nüfusu koruyabiliriz. Aksi halde insanlarımızın şehre gelme hevesi artar. Hamd olsun, artık alt yapı, üst yapı, yol, su, taziye evleri gibi önemli sorunları ortadan kaldırdık. Bunların üstüne sosyal ve sportif faaliyetlerin yürütebileceği alanlar da yapmaya başlayacağız. Dolayısıyla köylerimiz artık herkesin yaşamak isteyeceği yerler oldu. Köylere yapılan yatırımlar sahip olduğumuz imkânları ve devletimizin büyüklüğünü ortaya koyuyor.

AK Parti hükümetinin yatırımları ile birlikte cazibe merkezi olan köylerimizde şehirlere göç durdu diyebiliriz. Hatta teşvik, hibe ve devlet destekleri ile insanlarımız artık köyüne dönüyor. Yeni dönemde de en önem verdiğimiz projelerin başında köylere yaptığımız ve yapacak olduğumuz yatırımlar geliyor. Köyler büyüdükçe elbette ihtiyaçlarda artacak. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yapıyoruz. Vatandaşımızın hayatını daha da kolaylaştırmak için çaba gösteriyoruz” dedi.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 

 Bu haber toplam 383 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %53 86
İyi %10 16
Orta %7 12
İdare Eder %29 47
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü