Bugün:15 Eylül 2019 Pazar
Son Dakika
[10:09] Kahta’dan Olimpiyatlara Sporcu Gönderilecek [12:59] Turanlı, Kahtaspor Yönetici ve Sporcularını Ziyaret Etti [12:01] Kahta Kaymakamı Saadettin Doğan Göreve Başladı [13:55] Kahta’da Yaz Spor Okullarına 1400 Sporcu Katıldı [14:07] Kahta’da 2019 Yılı Badem Hasadı Başladı [10:39] AK Parti'den Muhtar Derneklerine Ziyaret [10:37] Alagöz, Kahta Halk Eğitimi Merkezi’ni Ziyaret Etti [10:33] Tutdere, Kahta’da Muhtarlarla Buluştu [19:06] AK Partili Ahmet Aydın’ın Acı Günü [15:13] Kahta 02 Spor Kulübü Yarı Yolda Kalmasın
Toprak, Kahta’da Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi
 
Toprak, Kahta’da Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi
8.3.2019 15:23:58
AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Kahta'da çalışan basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Facebook
 

Seçim çalışmaları kapsamında Kahta’ya gelen AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak Kahta'da çalışan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Baraj kenarındaki bir restaurantta düzenlene toplantıya AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel, AK Parti Kahta Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Halil Dinçer, partililer ve basın mensupları katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, yaptığı açıklamada; “Düzenlediğimiz kahvaltı programına hepiniz hoş geldiniz. Malumunuz önümüzde önemli bir seçim var. Bu seçimde zaferle çıkmak istiyoruz. 31 Mart’ı zafer bayramı diyeceğim 31 Martı halkımıza güvenerek zafer ilan ediyorum. Dün akşam mübarek Regaip Kandili gecesiydi, hayırlara vesile olsun. Aynı zamanda bu gün Kadınlar Günü, onların gününü de kutluyorum. Hep birlikte önümüzdeki seçimde büyük bir zaferle çıkmak için gece gündüz çalışıyoruz. Çalışmalarımızda bize yön veren siz basın mensuplarına çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda konuşan AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel ise, “Biz hiç durmadan merkez ve köylerde çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımız gece demeden, gündüz demeden sahada 31 Mart’a kadar devam edecek. İnşallah 31 Mart’ta Engin Akel kardeşimizin adaylığının zaferi ile sonuçlanacaktır. Engin kardeşimizin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer alacağından eminiz. Köylerimizde de çalışmalarımız devam ediyor. Köylerde ve şehir merkezinde her zaman yanımızda olan milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Burada teşkilat olarak düzenlediğimiz programlara ilçe teşkilatı, belediye ve il encümenleri arkadaşlarımız ile yoğun bir şekilde uyguluyoruz. Durmak yok yola devam diyoruz. 31 Mart Kahta’nın ve AK Parti’nin zaferi olacaktır. Bu günkü toplantımıza hoş geldiniz, şeref verdiniz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Adaylığım başkanlığa seçildikten sonra da sizlerle bir araya gelmeye devam edeceğiz. Adaylığım onaylandığında da ilk toplantımızı medya ile yapmıştık. İnşallah 31 Mart’ta da sonrasında da bir araya geleceğiz. Sizinle toplantı yaptıktan sonra ilk işimiz ekibimizi oluşturmak oldu.12 mühendisten oluşan bir proje ekibi kurduk ve 41 proje hazırladık. Projelerimiz çok büyük bir kabul gördü. Daha sonra aday adaylarımız üzerinde bir çalışma yaptık. Sağ olsunlar hiç biri nefsi davranmadı. Güçlü bir birliktelik sağladık. Bu bize yeni dönemde yeni Kahta’yı hep birlikte ortak bir akıl ile yöneteceğiz imajını verdi. Toplumumuzun bütün kesimlerini kucaklayacağız. Kahta için söylenecek sözü olan herkesin ayağına gideceğiz. Herkesi dinleyeceğiz. 5 yıl boyunca Kahta’ya hizmet edeceğiz. Her kesimden herkes ile kol kola girerek hizmet için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Kahta’ya hizmet için bakanlıkların kapısını aşındıracağız. 31 Mart’tan sonra yeni bir Kahta göreceksiniz. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu gün Kadınlar Günü tüm kadınlarımızın gününü de ayrıca kutluyorum” dedi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, basın mensuplarının seçimde yoğun mesai harcadıklarına vurgu yaparak şöyle konuştu: “Sizler bizim ve toplumun gözü, kulağı ve sesi oluyorsunuz. Bunları haber yaparak tüm dünyaya yayıyorsunuz. Bu gün Dünya Kadınlar Günü tüm kadınlarımızın günlerini kutluyorum. Önemli bir seçim dönemine girdik. Geçen hafta 60 köyümüzü gezdik. Adıyaman ve ilçelerinde her kesim vatandaşlarımız ile görüşmeye devam ediyoruz. Adıyaman’ımız iktidarımız döneminde ciddi yatırımlar aldı. Eskiden öğretmenler öğrencilerden tebeşir parası isterdi. Şimdi Ankara ve İstanbul’un okullarında ne varsa Kahta’nın köylerinde de aynısı var. Köylerimizin alt yapısı bitti. Şimdi üst yapı hizmetlerine başladık. Geçen hafta Kahta’yı ziyaret eden bakanımızdan 5 köye semt sahası sözü aldık. Kahta’ya hizmet edeceğimiz daha çok şey var. Bizimkisi bir aşk hikayesi. Milletin cumhurbaşkanına olan aşkı ve cumhurbaşkanımızın millete olan aşkıdır. Cumhurbaşkanımız gece 5 saat uyuyor, gündüz yaklaşık 20 saat çalışıyor. Bizler de milletimiz için çalışacağız. Engin Akel’in bizlerle, bakanlıklarımızla ve cumhurbaşkanımızla koordineli bir şekilde çalışıp Kahta’ya güzel hizmetler getireceğine inanıyoruz. Mevcut Belediye Başkanımız Abdurrahman Toprak’a da yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 

 Bu haber toplam 419 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %53 86
İyi %10 16
Orta %7 12
İdare Eder %29 47
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü