Bugün:27 Mayıs 2019 Pazartesi
Son Dakika
[13:02] Bocce’de Kahta Türkiye Üçüncüsü Oldu [15:40] Engelliler Derneğinden Fakir Vatandaşlara Gıda Yardımı [15:36] Ahmet Sula, Kahta’da Konferans Verdi [13:11] Turanlı, Belediyenin Borçları Hakkında Bilgi Verdi [17:44] Çocuklar Kendi Günlerinde Makamları Devr Aldı [17:01] Kahta’da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı [17:26] Kahta Belediyesi’nde İlk Meclis Toplantısı Yapıldı [15:17] Başkan Turanlı, Göreve Başladı [18:46] Başkan Turanlı, Mazbatasını Aldı [12:12] AK Parti'de Mazbata Töreni Düzenlendi
Toprak, Kahta’da Kurum Amirleriyle Bir Araya Geldi
 
Toprak, Kahta’da Kurum Amirleriyle Bir Araya Geldi
9.3.2019 12:56:51
AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Kahta’daki kurum amirleri ile bir araya geldi.
Facebook
 

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya başkanlığında düzenlenen toplantı ile kamu kurumlarının yöneticileri ve birim amirleri bir araya geldi.

Kahta’da yapılan faaliyetlerle ilgili görüş alışverişinde bulunan Milletvekili Toprak, vatandaşlara sunulan hizmetlerin işleyişi ve yapılması gereken, planlanan çalışmalarla ilgili kurum amirlerinden brifing aldı. Eğitimden sağlığa, tarım ve hayvancılıktan gençlik ve spor hizmetlerine kadar, her alanda yapılan çalışmaların ele alındığı toplantıda, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda konuşan AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, kamu kurumları arasında koordinasyonun artırılması gerektiğini dile getirdi. Milletvekili Toprak, Kahta için planlanan yeni yatırımlarla ilgili kurumların hazırlıklarını tamamlaması konusunda gereken ilgiyi göstermesini istedi.

Toprak, “Kahta’mızın geleceği için, sizlerle sıkı koordinasyon içinde olmamız gerekiyor. Çünkü devlet, tüm kurumları ile insanı yaşatmakla mükelleftir. Asla arkamızda mutsuz insanlar bırakmamalıyız. Devletimiz, tüm kurumları hizmet kapısıdır ve vatandaş için vardır. Sorunlarına çözüm arayan vatandaşlarımız elbette kapımızı çalacaktır. Bizler de çözüm üreteceğiz. Unutmayalım ki çözüm üretmek de bir lütuf değil, bizlerin asli görevidir. Bu nedenle, sizlerle sık sık bir araya gelelim ve nerede aksaklık var, çözüm yolları nelerdir bunları istişare edelim. Bizler de milletvekilleri olarak buna göre bir yol haritası belirleyip çalışmalarımızı yürütelim. Daha kaliteli hizmet almak her vatandaşımızın hakkı” şeklinde konuştu.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 Bu haber toplam 250 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %54 86
İyi %10 16
Orta %7 11
İdare Eder %29 46
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü