Bugün:21 Ağustos 2019 Çarşamba
Son Dakika
[10:39] AK Parti'den Muhtar Derneklerine Ziyaret [10:37] Alagöz, Kahta Halk Eğitimi Merkezi’ni Ziyaret Etti [10:33] Tutdere, Kahta’da Muhtarlarla Buluştu [19:06] AK Partili Ahmet Aydın’ın Acı Günü [15:13] Kahta 02 Spor Kulübü Yarı Yolda Kalmasın [12:03] Başkan Turanlı’dan Kahta 02 Spor Kulübü’ne Tam Destek [10:07] Toprak’tan Eğitim Yılı Sonu ve YKS Sınavı Mesajı [17:54] Kahta’da Yaz Spor Okulu Açıldı [15:16] Başkan Aslan, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor [13:02] Bocce’de Kahta Türkiye Üçüncüsü Oldu
Başkan Turanlı’dan Kahta 02 Spor Kulübü’ne Tam Destek
 
Başkan Turanlı’dan Kahta 02 Spor Kulübü’ne Tam Destek
31.7.2019 12:03:37
Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı, “Kahta Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri olarak Kahta 02 Spor Kulübü’ne maddi ve manevi her türlü desteğe hazırız” dedi.
Facebook
 

Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı, Kahta Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte düzenledikleri toplantıda Kahta 02 Spor Kulübü’ne maddi ve manevi her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti. Başkan Turanlı, yaptığı açıklamada; “Öncelikle Kahta Ziraat Odası Başkanı ve yönetim kurulum olarak bu sene BAL Ligi’ne yükselen Kahta 02 Spor Kulübü’ne başarılar dileriz. Kahta 02 Spor Kulübü Yönetim Kurulu fedakar başkanı Musa Yıldırım çok büyük bir fedakarlık yaparak yalnızca elini değil, Kahtalı gençlerimizi kahve köşelerinde, internet kafelerde uyuşturucu batağında kurtarmak için başını taşın altına koymuştur ve milyonlarca borcun altına imza atmıştır. Buyrun Kahta halkı, Kahta’da yaşayan iş adamlarımız ve Kahta dışında yaşayan iş adamlarımız, buyrun gelin Kahta 02 Spor Kulübü Başkanımız Musa Yıldırım ve yönetimini yalnız bırakmayalım, gençlerimize destek çıkalım. Ben Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı olarak, yönetim kurulu üyelerim ve cifçilerimiz olarak maddi ve manevi olarak Kahta 02 Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Musa Yıldırım ve ekibinin arkasındayız. Tüm Kahta halkının da Kahta 02 Spor Kulübü’ne sahip çıkmasını isterim” şeklinde konuştu.

Haber: Şevket Bozkurt

 Bu haber toplam 109 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %53 86
İyi %10 16
Orta %7 12
İdare Eder %29 47
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü