Bugün:29 Eylül 2020 Salı
Son Dakika
[17:37] Kahta 02 Spor Sezona Galibiyetle Başladı [16:36] Başkan Musa Yıldırım İstifa Nedenlerini Açıkladı [17:49] Başkan Yeni’den Gazetemize Ziyaret [10:30] Başkan Yıldırım, Yeni Sezon İle İlgili Açıklamalarda Bulundu [14:24] Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar Göreve Başladı [12:27] Adıyaman Çiftçilerinin Sorunları Tarım Bakanına İletildi [11:56] Adıyaman’ın Yeni Valisi Mahmut Çuhadar Oldu [15:25] Cumhur İttifakı Adıyaman’da Bir Araya Geldi [16:04] Kiyas, Kahta’da Tarım Kurumlarını Ziyaret Etti [17:23] Adıyaman İl Özel İdaresi 2020 Yılı Asfalt Sezonunu Açtı
Alagöz, Kahta Halk Eğitimi Merkezi’ni Ziyaret Etti
 
Alagöz, Kahta Halk Eğitimi Merkezi’ni Ziyaret Etti
8.8.2019 10:37:36
Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz beraberinde Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen ile birlikte Kahta Halk Eğitimi Merkezi’ni ziyaret etti.
Facebook
 

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Kahta Halk Eğitimi Merkezi’nde faaliyet gösteren resim, ingilizce ve müzik kurslarını ziyaret ederek kursiyerlerle sohbet etti. Alagöz, ziyaret esnasında yaptığı açıklamada; “Halk Eğitim Merkezi değişik fikirlerin harmanlandığını vakti zamanında okul okuma fırsatı bulamayanlar için de altın değerinde olan bir kurumumuz. Meslekler başta olmak üzere yabancı dil, üniversiteye hazırlık, müzik, resim, el sanatları ve bilgisayar gibi burada adını sayamayacağımız çeşitli alanlar üzerine eğitim vererek donanımlı insan yetiştiriyor. Günün çeşitli saatlerinde, çalışan insanlar için zaman ayarlaması yapabilmesi, verdiği hizmetlerdeki kolaylığın diğer adıdır. Eğer ki bir vatandaşımız, kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir alanda, eğitim almayı düşünüyorsa, Halk Eğitim Merkezi onun için ideal bir yerdir” ifadelerini kullandı.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 Bu haber toplam 568 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %54 97
İyi %9 17
Orta %7 13
İdare Eder %30 54
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü