Bugün:15 Eylül 2019 Pazar
Son Dakika
[10:09] Kahta’dan Olimpiyatlara Sporcu Gönderilecek [12:59] Turanlı, Kahtaspor Yönetici ve Sporcularını Ziyaret Etti [12:01] Kahta Kaymakamı Saadettin Doğan Göreve Başladı [13:55] Kahta’da Yaz Spor Okullarına 1400 Sporcu Katıldı [14:07] Kahta’da 2019 Yılı Badem Hasadı Başladı [10:39] AK Parti'den Muhtar Derneklerine Ziyaret [10:37] Alagöz, Kahta Halk Eğitimi Merkezi’ni Ziyaret Etti [10:33] Tutdere, Kahta’da Muhtarlarla Buluştu [19:06] AK Partili Ahmet Aydın’ın Acı Günü [15:13] Kahta 02 Spor Kulübü Yarı Yolda Kalmasın
Turanlı, Kahtaspor Yönetici ve Sporcularını Ziyaret Etti
 
Turanlı, Kahtaspor Yönetici ve Sporcularını Ziyaret Etti
10.9.2019 12:59:42
Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, bu sezon BAL Ligi’nde oynayan Kahta 02 Spor Kulübü yönetici ve futbolcularını takımın tesislerinde ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
Facebook
 

Kahta 02 Spor’un belediyenin eski binasındaki tesislerine gelen Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, takım başkanı Musa Yıldırım ve Kahta 02 Spor yöneticileri tarafından karşılandı. Ziyaret sırasında konuşan Başkan Turanlı, “Kahta’nın tarihinde ikinci kez BAL Ligi’ne yükselerek büyük bir fırsat yakalamıştır. Bunu değerlendirmemiz lazımdır. Kâhta’yı şimdiye kadara Kahtalı Mıçe tanıtıyordu. Bundan sonra Kahatspor inşallah Türkiye liglerine yükselecek ve Kahta’nın tanıtımını yapacaktır. Takımın başkanına, yönetime ve sporcularımıza sonsuz güveniyoruz. Kahtaspor hepimizindir. Sahip çıkacağız. Kahtaspor’un sorunlarını dinledik. Bizi ilgilendiren konuları halledeceğiz” diye konuştu.

Kahtaspor Başkanı Musa Yıldırım ise Başkan Turanlı’nın takıma sahip çıkması ve gerçekleştirdiği ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi: “Belediye Başkanımız Yusuf Turanlı’nın ziyareti bizlere doping oldu. Takımın tesislerle ve diğer konularla ilgili bazı sorunları var. Bu sorunları Başkan Turanlı’ya ilettik. Sorunların çözümü için elinden geleni yapacaklarını söyledi. Hepimizin sevdası Kahta ve dolayısıyla Kahtaspor’dur. Kahtaspor Kahtalılarındır. Kahta’da bu takımın sıkıntılarını giderecek yürekli insanlar vardır. Takıma destek çıkan herkese yönetimimi adına şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Haber: Şevket Bozkurt

 Bu haber toplam 84 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %53 86
İyi %10 16
Orta %7 12
İdare Eder %29 47
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü