Bugün:12 Temmuz 2020 Pazar
Son Dakika
[14:24] Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar Göreve Başladı [12:27] Adıyaman Çiftçilerinin Sorunları Tarım Bakanına İletildi [11:56] Adıyaman’ın Yeni Valisi Mahmut Çuhadar Oldu [15:25] Cumhur İttifakı Adıyaman’da Bir Araya Geldi [16:04] Kiyas, Kahta’da Tarım Kurumlarını Ziyaret Etti [17:23] Adıyaman İl Özel İdaresi 2020 Yılı Asfalt Sezonunu Açtı [11:22] Adıyaman İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararları Açıklandı [11:16] Virüs Salgınından Sonra İlk Cuma Namazı Kılındı [11:48] Toprak, “Çiftçilerimizin Zararı Karşılanacak” [13:49] Gölbaşı İlçesi Karantinaya Alındı
Başkan Yeni’den CHP’li Engin Özkoç’a Tepki
 
Başkan Yeni’den CHP’li Engin Özkoç’a Tepki
6.3.2020 16:54:29
AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un meclisteki konuşmaları hakkında bir basın açıklaması yaparak tepki gösterdi.
Facebook
 

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, yaptığı açıklamasında, “CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) çatısı altında burada tekrar etmeyi zul addettiğimiz sözlerle ülkemizin birliğini, bütünlüğünü ve beraberliğini temsil eden Cumhurbaşkanımız Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaretler savurmuştur.

Milletimizin yüreği şehitlerimizin, gazilerimizin acısıyla yanarken CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, TBMM çatısı altında, ülkemizin birliğini, bütünlüğünü ve beraberliğini temsil eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaretler savurmuştur. Bu hakaret sadece cumhurbaşkanımıza değil, aynı zamanda temsil ettiği makama yapılmıştır. Milletin temsil edildiği makama yapılmıştır. Bu tür kin ve nefret dolu tavırlardan uzak durmalıyız. Bunun milletteki karşılığı bellidir. Bu millet bu ve benzeri söylemleri unutmadı, unutmayacaktır.

Vatan haini, Türkiye'nin kiminle problemi varsa, o ülkenin kucağına koşanlardır, yurt dışında Türkiye aleyhine lobi yapanlardır, PKK'nın siyasi uzantılarıyla ortaklık yapanlardır, 17- 25 Aralık darbe girişimi sonrası FETÖ ile iş birliği yapanlardır ve darbe şakşakçılarıdır. Engin Özkoç'un cumhurbaşkanımıza yönelik bu sözlerini misliyle kendisine iade ediyoruz ve kendisini derhal istifaya davet ediyoruz.

5 grup başkanvekili, 290 milletvekili ve tüm AK Parti grubu olarak bu ahlaksız sözleri söyleyen CHP Grup Başkanvekiline karşı yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağız ve hukuk düzeni içerisinde kendisinden mutlaka hesap soracağız” dedi.

Haber: Şevket Bozkurt

 Bu haber toplam 255 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %52 91
İyi %10 17
Orta %7 13
İdare Eder %30 53
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü