Bugün:21 Kasım 2018 Çarşamba
Son Dakika
[17:09] AK Parti'de Aday Adaylığı Başvuru Süresi Uzatıldı [09:27] Vali ve Milletvekilleri Kahta’daki Yatırımları İnceledi [16:19] Yılancı, Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı [09:42] Toprak, Saadet Partili İslam’a Dava Açtı [13:27] Tutdere, Adıyaman’ı Gündemden Düşürmüyor [11:32] İyilik-Der Kahta Temsilciliği Faaliyetlerini Anlattı [17:14] Yılancı: “Hak, Hukuk ve Adalet Sloganıyla Hareket Edeceğiz” [17:05] Kahta Dirilişspor Yeniden Dirildi [10:30] Ercan Kurt AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı [16:12] Aydın: “Milletimizle Yolculuğumuzda 16 Yılı Geride Bıraktık”
Yeni: “AK Parti Kahta’da Seçime Hazır”
 
Yeni: “AK Parti Kahta’da Seçime Hazır”
19.4.2018 09:25:09
AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ve Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, yaptıkları ortak basın açıklamasında seçime hazır olduklarını söylediler.
Facebook
 

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ve Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, AK Parti Kahta İlçe Teşkilat binasında yaptıkları ortak basın açıklamasında seçime hazır olduklarını söylediler.

Toplantıda söz alan Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, yaptığı konuşmasında, “Sayın Cumhurbaşkanımızın seçim startını vermesiyle 24 Haziran’da hep beraber erken seçime gideceğiz. Ben sistem hakkında konuşmak istiyorum. Cumhuriyet kurulduğundan bu yana parlamenter sistemle yönetildik. Şimdiye kadar süregelen hükümet sistemi aslında bir sistem değil ilk önce bunu sorgulamamız lazım. Mevcut sistemi iki cümle ile anlatmak istiyorum. Biz annelerimizi, babalarımızı, evlatlarımızı hastaneye götürürken, hastaneden çıkarmaya çalışırken maalesef rehin vermek zorunda bırakılıyorduk ve biz senet imzalıyorduk. Yatalak olan hastalarımızı bakılamayacak halde bir yerlere bırakmak zorunda kalıyorduk. Elhamdülillah o günler geride kaldı ve 15 yıllık istikrarlı AK Parti yönetimi ile yeni getireceğimiz Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile bu olumsuz örnek gibi birçok olumsuzluğu geride bıraktık. Türkiye artık çağın gerisinde değil ilerisinde olacak. Çünkü artık sadece Türkiye’den değil tüm ümmetten sorumlu. 24 Haziran tekrar yükselişin ve halkın tekrar kendi kendisini yöneteceği bir seçim miladı olacaktır. Artık tek güçlü olan halk olacak. Biz Kahta olarak seçime dünden hazırız ve reisimizin işaretini bekliyoruz. Rabbim bu kutlu davada ayaklarımızı sabit kılsın” dedi.

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ise bu görevi aldığı günden beri asla durmadıklarını, daha çok çalıştıklarında daha çok mutlu olduklarını, seçimin adeta bir bayram havasında geçerek halkın iradesinin sandığa yansıyacağını ve kazananın sadece halk olduğunu kaydederek şunları ifade etti; “Bugün burada toplanmamızın sebebi sizlerin de bildiği üzere Sayın Cumhurbaşkanımızın 24 Haziran’da erken seçimin yapılacağına yönelik yaptığı açıklamaydı. Biz teşkilat olarak her daim seçime hazır olduğumuzu ifade ettik ve teşkilat yapılanmamızla bunu hissettirdik” dedi.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 Bu haber toplam 360 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %57 86
İyi %11 16
Orta %5 8
İdare Eder %28 42
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü