Bugün:13 Aralık 2018 Perşembe
Son Dakika
[15:55] Dağtekin: “AK Parti Bu Memleketin Sigortasıdır” [15:53] Aydın: “Türkiye Mazlum Milletlerin Son Kalesi” [10:05] Toprak, “Gençlerimize Sahip Çıkmalıyız” [10:03] Toprak, “Adıyamanlılar Vakfı Güzel Çalışmalara İmza Atıyor” [11:46] HDP’li Ardıç ve Çelebi, Gazetemiz Bürosunu Ziyaret Etti [16:22] Kahta’da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlandı [16:10] Adıyaman’ın İl Oluşunun 64. Yılı [16:49] Başkan Aktaş, Belediye Encümenliğine Adaylığını Açıkladı [13:45] Kahta’da Organik Tarım Projesi Toplantısı Yapıldı [13:20] Turanlı: “Kahta’yı Hak Ettiği Hizmetlere Kavuşturacağız”
Aydın: “Artık Vakit Eğitim-Öğretim Vaktidir”
 
Aydın: “Artık Vakit Eğitim-Öğretim Vaktidir”
17.9.2018 13:53:31
AK Parti Merkez Disiplin Kurul Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, yeni eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Facebook
 

AK Parti Merkez Disiplin Kurul Başkanı ve ​​​​​​​Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, yayınladığı mesajında; “Milletimizle birlikte her yönüyle güçlü bir Türkiye’nin inşası için büyük bir inanç ve kararlılıkla, istikbale doğru yol aldığımız bu günlerde yeni eğitim-öğretim yılına da başlamış bulunuyoruz.

Kuşkusuz eğitim- öğretim bir ülkenin geleceğine yönelik yapılan en önemli yatırımdır. Eğitim-öğretimini çağın ruhuna ve hedeflerine yönelik güçlü bir kurguyla icra eden ülkeler, uluslararası arenada söz söyleyen ülkeler konumunda olacaklardır.

Biz Türkiye olarak bu gerçeğin farkındayız ve medeniyet tasavvurumuza uygun güçlü bir eğitim alt yapısını ve felsefesini imar etme gayretindeyiz. Bu anlamda yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı çok iyi biliyoruz, milletimizin gönlü ferah ve rahat olsun. 

Artık vakit eğitim-öğretim vaktidir. Artık vakit Türkiye vaktidir.

Bu itibarla 2018-2019 eğitim-öğretim yılının başta öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasına ve ülkemize hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Haber: Şevket Bozkurt

 Bu haber toplam 202 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %56 86
İyi %10 16
Orta %6 9
İdare Eder %28 43
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü