Bugün:17 Haziran 2019 Pazartesi
Son Dakika
[10:07] Toprak’tan Eğitim Yılı Sonu ve YKS Sınavı Mesajı [17:54] Kahta’da Yaz Spor Okulu Açıldı [15:16] Başkan Aslan, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor [13:02] Bocce’de Kahta Türkiye Üçüncüsü Oldu [15:40] Engelliler Derneğinden Fakir Vatandaşlara Gıda Yardımı [15:36] Ahmet Sula, Kahta’da Konferans Verdi [13:11] Turanlı, Belediyenin Borçları Hakkında Bilgi Verdi [17:44] Çocuklar Kendi Günlerinde Makamları Devr Aldı [17:01] Kahta’da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı [17:26] Kahta Belediyesi’nde İlk Meclis Toplantısı Yapıldı
Aydın: “Artık Vakit Eğitim-Öğretim Vaktidir”
 
Aydın: “Artık Vakit Eğitim-Öğretim Vaktidir”
17.9.2018 13:53:31
AK Parti Merkez Disiplin Kurul Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, yeni eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Facebook
 

AK Parti Merkez Disiplin Kurul Başkanı ve ​​​​​​​Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, yayınladığı mesajında; “Milletimizle birlikte her yönüyle güçlü bir Türkiye’nin inşası için büyük bir inanç ve kararlılıkla, istikbale doğru yol aldığımız bu günlerde yeni eğitim-öğretim yılına da başlamış bulunuyoruz.

Kuşkusuz eğitim- öğretim bir ülkenin geleceğine yönelik yapılan en önemli yatırımdır. Eğitim-öğretimini çağın ruhuna ve hedeflerine yönelik güçlü bir kurguyla icra eden ülkeler, uluslararası arenada söz söyleyen ülkeler konumunda olacaklardır.

Biz Türkiye olarak bu gerçeğin farkındayız ve medeniyet tasavvurumuza uygun güçlü bir eğitim alt yapısını ve felsefesini imar etme gayretindeyiz. Bu anlamda yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı çok iyi biliyoruz, milletimizin gönlü ferah ve rahat olsun. 

Artık vakit eğitim-öğretim vaktidir. Artık vakit Türkiye vaktidir.

Bu itibarla 2018-2019 eğitim-öğretim yılının başta öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasına ve ülkemize hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Haber: Şevket Bozkurt

 Bu haber toplam 427 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %54 86
İyi %10 16
Orta %7 11
İdare Eder %29 46
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü