Bugün:15 Ekim 2018 Pazartesi
Son Dakika
[17:32] Kahta’da Köy Yollarında Hummalı Çalışma [17:31] İlim Yayma Cemiyeti 67 Yaşında [11:03] Milletvekili Toprak AP'de Türkiye’yi Temsil Etti [17:35] Yılancı, Esnaf Odası’nı Ziyaret Etti [17:43] Kahta'nın Yeni Komutanı Göreve Başladı [17:42] Kahta Dirilişspor Kendi Evinde 1 Puan Aldı [17:26] Toprak, “Bu Ülkenin Evladı Olduğum İçin Şeref Duyuyorum” [16:05] Aydın: “TBMM, Hain Emelleri Her Daim Boşa Çıkartacak” [16:01] İl Genel Meclisi Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı [16:00] Kahta’da Köyler Parke Taşıyla Buluşuyor
Aydın: “TBMM, Hain Emelleri Her Daim Boşa Çıkartacak”
 
Aydın: “TBMM, Hain Emelleri Her Daim Boşa Çıkartacak”
2.10.2018 16:05:10
AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, TBMM’nin Türkiye üzerindeki hain emel ve hevesleri her daim boşa çıkartmaya muktedir olacağını söyledi.
Facebook
 

TBMM’nin 27. yasama dönemi 2. yasamı yılının açılışı nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, yeni yasama yılının Türkiye için hayırlı olması temennisinde bulundu.
TBMM’nin; milli mücadeleyi sevk ve idare ederek ülkeyi işgale yeltenenleri vatan toprağından püskürttüğünü hatırlatan Aydın, “TBMM hem Kurtuluş Savaşı’nda, hem de 15 Temmuz darbe girişiminde, ülkemizi işgal etmek isteyenlere milletimizin verdiği irade ve emanete sahip çıkarak geçit vermemiştir ”dedi.
TBMM’nin demokrasinin yuvası ve teminatı olduğunu belirten Aydın, açıklamasında şunlara yer verdi: “İnşallah istiklalimiz -istikbalimiz için, ülkemizin her yönüyle gelişmiş bir ülke olarak dünyaya örnek olması ve dünya mazlumlarının sesi olması için var gücümüzle, gece-gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye üzerinde gözü olan herkes şunu net bir şekilde bilmeli ki; Gazi Meclisimiz, Türkiye üzerindeki hain emel ve hevesleri her daim boşa çıkartmaya muktedir olacaktır inşallah” dedi.

Haber: Şevket Bozkurt

 Bu haber toplam 101 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %57 86
İyi %11 16
Orta %5 8
İdare Eder %27 41
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü