Bugün:22 Temmuz 2019 Pazartesi
Son Dakika
[10:07] Toprak’tan Eğitim Yılı Sonu ve YKS Sınavı Mesajı [17:54] Kahta’da Yaz Spor Okulu Açıldı [15:16] Başkan Aslan, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor [13:02] Bocce’de Kahta Türkiye Üçüncüsü Oldu [15:40] Engelliler Derneğinden Fakir Vatandaşlara Gıda Yardımı [15:36] Ahmet Sula, Kahta’da Konferans Verdi [13:11] Turanlı, Belediyenin Borçları Hakkında Bilgi Verdi [17:44] Çocuklar Kendi Günlerinde Makamları Devr Aldı [17:01] Kahta’da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı [17:26] Kahta Belediyesi’nde İlk Meclis Toplantısı Yapıldı
Kaymakam Kaya Muhtarlarla Bir Araya Geldi
 
Kaymakam Kaya Muhtarlarla Bir Araya Geldi
23.10.2018 10:27:34
Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Muhtarlar Günü nedeniyle Kahta’daki muhtarlarla bir araya gelerek günlerini kutladı.
Facebook
 

Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya beraberinde Kahta Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Toprak, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Sertyalçın, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Baş, İlçe Yazı İşleri Müdürü Sırrı İnan ve AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ile birlikte muhtarlar günü nedeniyle Kahta Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek muhtarların günlerini kutladı.

Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya ve beraberindeki protokol üyelerini Kahta Muhtarlar Derneği Başkanı M. Sait Çetinkaya ve merkez mahalle muhtarları karşıladı. Muhtarların vatandaş ile devlet arasında bir köprü görevi yaptıklarını ifade eden Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, yaptığı açıklamasında; “Öncelikle tüm muhtarlarımızın gününü kutluyorum. Sizler vatandaş ile devlet arasında bir köprü görevi yapmaktasınız. Bu vesile ile bizler de kurum amirleri ve müdürleri olarak sizlerin aracılığıyla ulaşamadığımız, göremediğimiz ve bazen de bilmediğimiz sorun ve sıkıntıları sizlerin aracılığı ile öğrenip, devlet olarak elimizden gelen her türlü yardımı yapmaktayız. Tekrardan hepinize teşekkür ediyor ve gününüzü kutluyorum” dedi.

Muhtarlar adına konuşan Kahta Muhtarlar Derneği Başkanı M. Sait Çetinkaya ise, “Nazik ziyaretinizden dolayı tüm arkadaşlarım adına hepinize teşekkür ediyorum. Sizlerin de bahsettiği gibi bizler kendi mahallelerimizdeki sorun ve sıkıntıları, vatandaşımızın sıkıntılarını sizlere iletmekle yükümlüyüz. Sağolsun devletimiz de imkanlar dahilinde her türlü yardım ve desteğini bizlerden esirgememektedir. Ben de arkadaşlarım adına sizlere ve devletimize yardım ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra muhtarlar mahallerindeki sorun ve sıkıntılarını Kaymakam Kaya’ya ilettiler. Kaymakam Kaya ise bunları tek tek not alarak en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını ifade etti.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 

 Bu haber toplam 467 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %54 86
İyi %10 16
Orta %7 11
İdare Eder %29 47
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü