Bugün:21 Mart 2019 Perşembe
Son Dakika
[12:56] Toprak, Kahta’da Kurum Amirleriyle Bir Araya Geldi [12:55] Milletvekili Toprak, Şehit Aileleri İle Buluştu [15:23] Toprak, Kahta’da Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi [14:45] Kahta’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı [14:44] Toprak, Sincik’te Temaslarda Bulundu [11:19] Bakan Kasapoğlu, Kahta’da Okul Açılışına Katıldı [10:28] KAHEV, Kahta’da Spor Odası Yaptırdı [10:01] Başkan Akel, Projelerini Tanıttı [10:00] Toprak, “Köylerimizde Çocuk Parkı ve Oyun Alanları Yapacağız” [17:37] Toprak, “31 Mart Seçimleri Önemli Bir Milat Olacak”
Kaymakam Kaya, İş Adamları İle Bir Araya Geldi
 
Kaymakam Kaya, İş Adamları İle Bir Araya Geldi
31.10.2018 16:43:36
Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, organize sanayi bölgesindeki iş adamları ile yaptığı istişare toplantısında herkesin devlete sahip çıkması gerektiğini söyledi.
Facebook
 

 

Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Kahta OSB’deki iş adamları ile baraj kenarında yemekli bir toplantı düzenledi. Toplantıya Kahta OSB’de işyerleri bulunan 24 iş adamı katıldı. Toplantıda konuşan Kaymakam Kaya şu ifadelere yer verdi: “Kritik bir dönemden geçiyoruz. Böyle zamanlarda devletimize destek olmalıyız. Kahta OSB yönetimi olarak iş adamlarımızdan 600 bin lira alacaklıyız. Bu alacaklarımızın ödenmesi durumunda bu para ile buradaki eksik hizmetleri tamamlayacağız. Bu güne kadar Kahta OSB’ye Kaymakamlık ve Kahta Belediyesi olarak büyük hizmetler sunduk. Bu konuda belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Biz sizden borçlarınızın tamamını istemiyoruz. Herkes borcunun bir kısmını öderse toplanan paralarla eksik hizmetleri tamamlarız” dedi.

 

Toplantıya katılan iş adamları ise OSB’nin bazı sıkıntılarını dile getirerek bu eksiklerin giderilmesini istediler. Sanayiciler eksiklerin başında OSB’ye vardiyalı bekçi alınması, giriş ve çıkışlara kamera sistemi takılması gibi sorunların çözülmesini istediler.

 

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak ise toplantıya duyarlılık gösteren iş adamlarına teşekkür etti. Toplantı karşılıklı sohbet havası ile sona erdi.

 

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 Bu haber toplam 271 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %55 86
İyi %10 16
Orta %6 10
İdare Eder %29 45
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü