Bugün:21 Mart 2019 Perşembe
Son Dakika
[12:56] Toprak, Kahta’da Kurum Amirleriyle Bir Araya Geldi [12:55] Milletvekili Toprak, Şehit Aileleri İle Buluştu [15:23] Toprak, Kahta’da Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi [14:45] Kahta’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı [14:44] Toprak, Sincik’te Temaslarda Bulundu [11:19] Bakan Kasapoğlu, Kahta’da Okul Açılışına Katıldı [10:28] KAHEV, Kahta’da Spor Odası Yaptırdı [10:01] Başkan Akel, Projelerini Tanıttı [10:00] Toprak, “Köylerimizde Çocuk Parkı ve Oyun Alanları Yapacağız” [17:37] Toprak, “31 Mart Seçimleri Önemli Bir Milat Olacak”
AK Parti Kahta İlçe Teşkilatı Kan Bağışında Bulundu
 
AK Parti Kahta İlçe Teşkilatı Kan Bağışında Bulundu
3.11.2018 16:07:43
Türk Kızılay’ının 150. yıl dönümü münasebetiyle AK Parti Kahta Kadın Kolları tarafından Kızılay ile oraklaşa kan bağış kampanyası düzenledi.
Facebook
 

AK Parti Kahta Kadın Kolları tarafından Türk Kızılay’ının 150. yıl dönümü münasebetiyle AK Parti Kahta İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen kan bağış kampanyasına AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, kan bağış kampanyasında yaptığı konuşmasında; “Türk Kızılay’ının 150. yıl dönümü münasebetiyle kadın kolları teşkilatımızın düzenlediği Kızılay Haftası’nın ‘Kan Ver Hayat Kurtar’ programımıza hoş geldiniz. Türk milletinin her yardım kuruluşlarına hassasiyetli desteği olduğu gibi kan ver hayat kurtar programına da tam destek veren, katılım sağlayan halkımız ve basınımıza huzurunuzda kadın kolları ve teşkilatım adına teşekkür ederim. Rabbim vatanımızı, milletimizi ve birliğimizi korusun.

Türk Kızılay’ının her yıl Kasım ayının ilk haftası olarak kutladığı Kızılay Haftası’nı tekrar kutlar, Kızılay camiasında çalışan tüm çalışanlarımıza Allah’tan kolaylık ve başarı dilerim” dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ve yönetim kurulu üyeleri kampanyaya destek vermek amacıyla kan bağışında bulundular.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 

 Bu haber toplam 269 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %55 86
İyi %10 16
Orta %6 10
İdare Eder %29 45
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü