Bugün:21 Kasım 2018 Çarşamba
Son Dakika
[17:09] AK Parti'de Aday Adaylığı Başvuru Süresi Uzatıldı [09:27] Vali ve Milletvekilleri Kahta’daki Yatırımları İnceledi [16:19] Yılancı, Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı [09:42] Toprak, Saadet Partili İslam’a Dava Açtı [13:27] Tutdere, Adıyaman’ı Gündemden Düşürmüyor [11:32] İyilik-Der Kahta Temsilciliği Faaliyetlerini Anlattı [17:14] Yılancı: “Hak, Hukuk ve Adalet Sloganıyla Hareket Edeceğiz” [17:05] Kahta Dirilişspor Yeniden Dirildi [10:30] Ercan Kurt AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı [16:12] Aydın: “Milletimizle Yolculuğumuzda 16 Yılı Geride Bıraktık”
Ercan Kurt AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı
 
Ercan Kurt AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı
5.11.2018 10:30:52
Mardin’in Kızıltepe ilçesinde doktor olarak çalışan Kahtalı hemşerimiz Ercan Kurt, görevinden istifa ederek Kahta Belediye Başkanlığı için AK Partiden aday adaylığını açıkladı.
Facebook
 

Dr. Ercan Kurt, belediye başkanlığına doğup büyüdüğü ilçeye hizmet etmek amacıyla talip olduğunun altını çizerek şu açıklamada bulundu: “Değerli dostlar, arkadaşlar, kıymetli büyüklerim, genç kardeşlerim, saygı değer Kahtalı hemşerilerim. Bugün hayatımın en önemli kararlarından birini burada sizlerle ve tüm Kahta kamuoyuyla paylaşmak istiyorum.

Doğduğum, büyüdüğüm, yaşamaktan büyük keyif aldığım, doğasını sevdiğim, havasını kokladığım, ailem ile birlikte bir çok alanlarda hizmet verdiğim, dostluğu huzuru gördüğüm güzel Kahta'mıza hizmet etmek amacıyla önümüzdeki yerel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Kahta Belediye Başkanlığına aday adaylığımı şuan itibariyle açıklamaktan büyük bir gurur ve onur duyuyorum.

Hemen belirtmeliyim ki bu karar bir kaç günde alınmış bir karar değil, bir yıla aşkın bir sürenin sonunda olgunlaşan bir karardır. Farklı ortamlarda konu açıldıkça partili veya değil birçok kişiden, Kâhtalı hemşerilerimden hep olumlu, sıcak, teşvik edici mesajlar aldım.

Son zamanlarda görüştüğüm bir çok partili büyüğüm, Kahta'mıza güzel hizmetlerde bulunmuş, Kahta'mızın tanınan simalarından partililerin, dostlarımın bu kararın alınmasında en büyük etkendirler. Bu karar hiç bir kişisel Hesap, hırs ve ihtiraz içermemekte, gelecekte de içermeyecektir. Sadece güzel Kahta'mıza ve değerli hemşerilerime daha fazla faydalı olabilmek, hizmet edebilmek için ‘insanların en hayırlısı insanlara en fazla faydalı olandır’ hadisi şerifinden hareketle bu hizmete talibim.

Bu zorlu süreçte deneyimli, belediyeciliği, yerel yönetimleri bilen Kahta'mızı tanıyan tecrübeli ekibimle, ilçemize yeni bir vizyon getirmek, daha güzel hizmetler etmek için siz değerli Kahtalı hemşerilerimin desteklerini bekliyorum. Hep birlikte ‘Vakit Kahta Vakti’ diyerek hepinizi en içten duygularla selamlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” diye açıkladı.

Opr. Dr. Ercan Kurt Kimdir?

Ercan Kurt, Kahta ilçesinde doğdu. İlk, orta ve liseyi Kahta’da okudu. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Bir süre Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde doktorluk yaptı. Halen Kızıltepe Devlet Hastanesi’nde Operatör Doktor olarak çalışırken istifa edip Kahta Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adayı oldu.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 Bu haber toplam 134 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %57 86
İyi %11 16
Orta %5 8
İdare Eder %28 42
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü