Bugün:17 Haziran 2019 Pazartesi
Son Dakika
[10:07] Toprak’tan Eğitim Yılı Sonu ve YKS Sınavı Mesajı [17:54] Kahta’da Yaz Spor Okulu Açıldı [15:16] Başkan Aslan, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor [13:02] Bocce’de Kahta Türkiye Üçüncüsü Oldu [15:40] Engelliler Derneğinden Fakir Vatandaşlara Gıda Yardımı [15:36] Ahmet Sula, Kahta’da Konferans Verdi [13:11] Turanlı, Belediyenin Borçları Hakkında Bilgi Verdi [17:44] Çocuklar Kendi Günlerinde Makamları Devr Aldı [17:01] Kahta’da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı [17:26] Kahta Belediyesi’nde İlk Meclis Toplantısı Yapıldı
Yılancı: “Hak, Hukuk ve Adalet Sloganıyla Hareket Edeceğiz”
 
Yılancı: “Hak, Hukuk ve Adalet Sloganıyla Hareket Edeceğiz”
7.11.2018 17:14:12
AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Yılancı, seçim çalışmaları kapsamında gazetemizi ziyaret etti.
Facebook
 

10.11.2018 Cumartesi günü saat 13.30’da AK Parti Kahta İlçe Başkanlığı’nda belediye başkanlığı için resmi başvurusunu yapacağını ifade eden AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Yılancı, ziyaret esnasında yaptığı açıklamasında; “Önümüzde, aday adaylık ve adaylık süreci var. Resmi müracaatımızı inşallah 10.11.2018 Cumartesi günü saat 13.30’da yapacağız. Partimizin bizi uygun bulması halinde, AK Parti oylarını Kahta ilçemizde bir önceki seçimde olduğu gibi tekrar yükselteceğimize inanıyorum. Halkımız nezdinde bunu gözlemliyor ve görüyorum. AK Parti, Kahta ilçemizde oy potansiyeli yüksek olan bir partidir. Bu oy potansiyeli ve halkın teveccüh edip istediği bir adayla seçime gidilirse, inanıyorum ki AK Parti Kahta’da bir önceki seçimde aldığı oy oranı kadar tekrar oy alacaktır” dedi.

Hak, hukuk ve adalet sloganıyla hareket ettiklerini ifade eden AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Yılancı, konuşmasına devamla; “Bu üç slogan çerçevesinde çalışmalarımızı yürüteceğiz. Böylece hem kimse mağdur olmayacak ve hem de herkes eşit şekilde hizmet alacak. Adaylık bizlere verildiği takdirde çalışma yöntemimizi ve projelerimizi ileriki zamanlarda daha detaylı bir şekilde açıklayacağız. Son olarak tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Halkımız için, Kahta için hayırlısı ne ise o olur inşallah” dedi. 

Haber: Şevket Bozkut  

 Bu haber toplam 450 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %54 86
İyi %10 16
Orta %7 11
İdare Eder %29 46
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü