Bugün:21 Ağustos 2019 Çarşamba
Son Dakika
[10:39] AK Parti'den Muhtar Derneklerine Ziyaret [10:37] Alagöz, Kahta Halk Eğitimi Merkezi’ni Ziyaret Etti [10:33] Tutdere, Kahta’da Muhtarlarla Buluştu [19:06] AK Partili Ahmet Aydın’ın Acı Günü [15:13] Kahta 02 Spor Kulübü Yarı Yolda Kalmasın [12:03] Başkan Turanlı’dan Kahta 02 Spor Kulübü’ne Tam Destek [10:07] Toprak’tan Eğitim Yılı Sonu ve YKS Sınavı Mesajı [17:54] Kahta’da Yaz Spor Okulu Açıldı [15:16] Başkan Aslan, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor [13:02] Bocce’de Kahta Türkiye Üçüncüsü Oldu
Kahta’da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlandı
 
Kahta’da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlandı
3.12.2018 16:22:44
Kahta Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle kutlama etkinliği düzenlendi.
Facebook
 

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Kahta Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde düzenlenen kutlama etkinliğine Milli Eğitim Müdürü İ. Halil Tünçmen, RAM Müdürü Murat Ardıç, Kahta Bedensel Engelliler derneği Başkanı Serkan Aslan, Kahta Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Abdullah Çetinkaya, öğrenciler ve veliler katıldı. Program katılımcıların öğrencilerle birlikte yaş pastası kesimi ile başladı. Daha sonra Kahta Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğretmen ve öğrencilerin çalışmaları slayt gösterisi eşliğin sunuldu. Ardından günün anısına el baskı tekniği ile hatıra bırakıldı. Son olarak Kahta Halk Eğitimi Merkezi’nden programa katılan müzik öğretmenlerinin canlı olarak sergilediği müzik dinletisi ile halaylar çekilerek doyasıya eğlenildi.

Günün anlam ve önemini belirten bir açıklama yapan Kahta Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Abdullah Çetinkaya, “Engelli bireyleri sadece bir gün anmak doğru değildir. Her gün anmak gerekir. Engellilere engel olmamak gerekir. Kalplerdeki ve zihinlerdeki engelleri kaldırmak dileğiyle dünyadaki tüm engellilerin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 Bu haber toplam 469 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %53 86
İyi %10 16
Orta %7 12
İdare Eder %29 47
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü