Bugün:23 Ocak 2019 Çarşamba
Son Dakika
[11:43] Vatandaş Anlatıyor Başkan Dağtekin Dinliyor [10:53] Ziraat Odası Tarafından Badem Üreticilerine Eğitim Verildi [17:46] Akel, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi [12:34] Toprak, “Bir Olacağız, İri Olacağız, Diri Olacağız” [16:48] AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı [16:45] Kahta Cendere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Avrupa Yolunda [11:27] Aydın, Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı [11:17] Toprak, Kahta’da Vatandaşların Sorunlarını Dinledi [15:58] Aydın, Yeni Yıl Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayınladı [09:09] Dağtekin, Adıyaman'ın Hizmetkarı Olmak İçin Çalışıyoruz
Toprak, “Adıyamanlılar Vakfı Güzel Çalışmalara İmza Atıyor”
 
Toprak, “Adıyamanlılar Vakfı Güzel Çalışmalara İmza Atıyor”
10.12.2018 10:03:49
AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesi’ni ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Facebook
 

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesi’ni ziyaret ederek Vakıf Başkanı Hüseyin Duran, yönetimi kurulu üyeleri ve bürokratların katılımıyla gerçekleşen istişare toplantısına katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Duran, Ankara şubesinin kuruluş süreci ile ilgili bilgilendirme yaptı.

Ankara şubesinin açılmasıyla birlikte vakfın daha da güçlendiğini ifade eden Toprak, vakfın bütün çalışmalarını ilgiyle takip ettiğini söyledi. Milletvekili Toprak, "Adıyamanlılar Vakfı’nın Türkiye'nin çeşitli illerinde güzel çalışmalara imza attığını hepimiz görüyoruz. Bu çerçevede Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesi’nin açılması ile Ankara'daki boşlukta doldurularak burada bulunan hemşerilerimizin faydalanacağı güzel çalışmaların yapılacağına inanıyorum. Adıyaman'ımızın geleceğinde, geleceğinin şekillenmesinde gençlerimizin önemi çok büyük. Bu anlamda Adıyamanlılar Vakfı ailesinin çok kutsal bir yükü var. Öğrencilerimiz başta olmak üzere, artık tüm hemşerilerimizin bir araya gelebileceği nezih bir mekânları var. Çalışmalarınız doğrultusunda bana düşen ne olursa olsun, kapım her zaman açıktır" şeklinde konuştu.

Toplantıda söz alan Adıyamanlı bürokratlar ise Adıyaman’a daha fazla faydalı olmak adına yapılabilecekler konusunda görüş ve önerilerini dile getirdi.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 Bu haber toplam 113 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %56 86
İyi %10 16
Orta %6 9
İdare Eder %28 43
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü