Bugün:21 Mart 2019 Perşembe
Son Dakika
[12:56] Toprak, Kahta’da Kurum Amirleriyle Bir Araya Geldi [12:55] Milletvekili Toprak, Şehit Aileleri İle Buluştu [15:23] Toprak, Kahta’da Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi [14:45] Kahta’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı [14:44] Toprak, Sincik’te Temaslarda Bulundu [11:19] Bakan Kasapoğlu, Kahta’da Okul Açılışına Katıldı [10:28] KAHEV, Kahta’da Spor Odası Yaptırdı [10:01] Başkan Akel, Projelerini Tanıttı [10:00] Toprak, “Köylerimizde Çocuk Parkı ve Oyun Alanları Yapacağız” [17:37] Toprak, “31 Mart Seçimleri Önemli Bir Milat Olacak”
Toprak, “Gençlerimize Sahip Çıkmalıyız”
 
Toprak, “Gençlerimize Sahip Çıkmalıyız”
10.12.2018 10:05:08
AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Ankara'da görev yapan Adıyamanlı akademisyenlerle bir araya geldi.
Facebook
 

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Ankara'daki çeşitli kurumlarda hukuk, siyaset bilimi, kamu yönetimi, sosyoloji ve iletişim alanlarında çalışan Adıyamanlı akademisyenlerle kahvaltı programında bir araya geldi.

Programda konuşan Milletvekili Toprak, "Gençlerimizi yetiştirirken, memleket, bayrak ve vatan sevgisini aşılamak hepimizin ortak ve çok önemli bir sorumluluğudur" dedi.

Toprak, "Öncelikle böyle güzel bir organizasyonda siz değerli Hemşerilerimle bir araya gelmek beni çok mutlu etti. Bugün bu ortamda birbirimizi tanımamız, birbirimizi görmemiz ve bilgilerimizi paylaşmamız başlı başına bir değerdir. Şunu özellikle ifade etmek isterim ki, Anadolu'nun kadim kenti, huzurun başkenti Adıyaman'ın öz evladı olmaktan her zaman gurur duydum, devletimi, vatanımı ve milletimi her zaman çok sevdim, seviyorum. Bu anlamda gençlerimizi yetiştirirken, memleket, bayrak ve vatan sevgisini aşılamak hepimizin ortak ve çok önemli bir sorumluluğudur" dedi.

Toprak, "Allah'a hamd olsun ki, ülkemiz, gençlerimizin yarınlara ümitle bakmasını sağlayacak çok büyük potansiyele sahiptir. Şeref dolu bir geçmişimiz var. Bütün gayretimiz gençlerimizin rüyalarını gerçeğe dönüştürmek olmalıdır. Bu anlamda çok önemli çalışmalar yaptığınıza inanıyorum. Bu gibi çalışmalar şüphesiz sizin için de gurur ve mutluluk kaynağıdır.  Hepiniz ayrı ayrı hem memleketimizin hemde Türkiye'nin gurur kaynaklarısınız. Bir araya gelmemiz son derece anlamlıdır. Bu gibi buluşmaların Adıyaman'ımıza ve Ülkemize her açıdan faydalar sağlayacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 Bu haber toplam 210 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %55 86
İyi %10 16
Orta %6 10
İdare Eder %29 45
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü