Bugün:22 Nisan 2019 Pazartesi
Son Dakika
[17:26] Kahta Belediyesi’nde İlk Meclis Toplantısı Yapıldı [15:17] Başkan Turanlı, Göreve Başladı [18:46] Başkan Turanlı, Mazbatasını Aldı [12:12] AK Parti'de Mazbata Töreni Düzenlendi [12:08] Aydın, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı [12:06] Kâhta HEM, Köyde Açılan Kursları Denetledi [11:07] Başkan Kılınç, Mazbatasını Aldı [18:10] Dağtekin, Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi [10:35] Kahtalı Genç Bakanlığın Özel Konuğu Oldu [09:44] Kahta’da Sporla Bağlan Hayata Projesinin Açılışı Yapıldı
Kahta’nın Tarımdaki Sıkıntıları Ankara’da Dile Getirildi
 
Kahta’nın Tarımdaki Sıkıntıları Ankara’da Dile Getirildi
24.1.2019 16:48:03
Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı, Kahta’nın tarım alanındaki sıkıntılarını Tarım Hayvan ve Orman Bakanlığı’na ilettiklerini ifade etti.
Facebook
 

Tarım Hayvan ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu’yu ziyaret ederek, Kahta’nın tarım alanındaki sıkıntılarını dile getirdiklerini ifade eden Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı, konu hakkında yaptığı açıklamasında; “AK Parti Adıyaman Milletvekilimiz ve aynı zamanda Tarım Komisyonu Üyesi Yakup Taş ve Adıyaman Ziraat Odası Başkanımız Salih Şahan Bey ile beraber Tarım Hayvan ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu Bey’i ziyaret ettik. Başta tarımsal enerji, kenevir, tütün ve ilimiz için çok önemli olan badem, zeytin özel ağaçlandırmada uzun vadeli kredi kullanımı hakkında sayın bakan yardımcımızı bilgilendirdik. Sayın bakan yardımcımız da bu konular hakkında çalışmalar yapacaklarını söylediler.

Sayın Bakan Yardımcımız Mustafa Aksu ve Adıyaman AK Parti Milletvekili Tarım Komisyonu Üyesi Yakup Taş’a göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendilerine çiftçilerimiz adına çok teşekkür ederiz” dedi.

Haber: Şevket Bozkurt

 Bu haber toplam 195 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %54 86
İyi %10 16
Orta %7 11
İdare Eder %28 45
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü