Bugün:21 Ağustos 2019 Çarşamba
Son Dakika
[10:39] AK Parti'den Muhtar Derneklerine Ziyaret [10:37] Alagöz, Kahta Halk Eğitimi Merkezi’ni Ziyaret Etti [10:33] Tutdere, Kahta’da Muhtarlarla Buluştu [19:06] AK Partili Ahmet Aydın’ın Acı Günü [15:13] Kahta 02 Spor Kulübü Yarı Yolda Kalmasın [12:03] Başkan Turanlı’dan Kahta 02 Spor Kulübü’ne Tam Destek [10:07] Toprak’tan Eğitim Yılı Sonu ve YKS Sınavı Mesajı [17:54] Kahta’da Yaz Spor Okulu Açıldı [15:16] Başkan Aslan, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor [13:02] Bocce’de Kahta Türkiye Üçüncüsü Oldu
Esnaf Kredi Kooperatifine Teşekkür Belgesi Verildi
 
Esnaf Kredi Kooperatifine Teşekkür Belgesi Verildi
7.2.2019 17:06:55
Kahta ilçesinde faaliyet gösteren Öz Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesiyle ödüllendirildi.
Facebook
 

Kahta'da 284 ortaklı Öz Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi aldığını ifade eden Öz Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Zeynel Aydın, belgeyi tüm yönetim kurulu üyeleri adına aldığını söyledi.

Kooperatifin çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Başkan Zeynel Aydın, “Kooperatifimiz Aralık 2016’da kuruldu. Kooperatifimizin 284 ortağı var. Kahta’nın kurulan 3. kooperatifiz. 2018 yılı başından bu yana esnaflarımıza kredi veriyoruz. Bu güne kadar esnaf ve sanatkarlarımızın dertlerine ortak olmaya, sıkıntılarını gidermeye çalıştık. Bu anlamda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Devletimizin ve Halk Bankası’nın destekleri ile bu güne kadar esnafımıza 8 milyon TL kredi dağıttık. Hala hesabımızda dağıtılmak üzere 5 milyon TL bulunuyor. İhtiyacı olan tüm esnaf ve sanatkarlarımıza her zaman yardımcı olmaya çalışacağız. Bu vesile ile ziyaretlerinden dolayı başta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri 21. Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram’a, Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Saray’a ve basın mensubu arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri 21. Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram, Öz Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Zeynel Aydın’ı ve yönetimini kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram, “Öz Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi son zamanlarda gerçekten başarılı bir grafik çizdi. Bu tür kooperatiflerimizi birlik olarak, teşekkür belgesi veya başarı belgesi gibi belgelerle onurlandırıyoruz. Öz Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başarısı ile bu yıl teşekkür belgesi almayı hak kazandı. Öz Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Zeynel Aydın’ı ve yönetimini kutluyorum. Aynı başarıyı gelecek yılda da göstererek bu defa da takdir belgesi almasını temenni ediyorum" dedi.

Öz Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanlığı’nda düzenlenen ödül törenine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet ve Kooperatifleri 21. Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram, Öz Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Zeynel Aydın, Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Saray, kooperatifin yönetim kurulu üyeleri ve gazeteciler katıldı.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 Bu haber toplam 340 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %53 86
İyi %10 16
Orta %7 12
İdare Eder %29 47
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü