Bugün:21 Ağustos 2019 Çarşamba
Son Dakika
[10:39] AK Parti'den Muhtar Derneklerine Ziyaret [10:37] Alagöz, Kahta Halk Eğitimi Merkezi’ni Ziyaret Etti [10:33] Tutdere, Kahta’da Muhtarlarla Buluştu [19:06] AK Partili Ahmet Aydın’ın Acı Günü [15:13] Kahta 02 Spor Kulübü Yarı Yolda Kalmasın [12:03] Başkan Turanlı’dan Kahta 02 Spor Kulübü’ne Tam Destek [10:07] Toprak’tan Eğitim Yılı Sonu ve YKS Sınavı Mesajı [17:54] Kahta’da Yaz Spor Okulu Açıldı [15:16] Başkan Aslan, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor [13:02] Bocce’de Kahta Türkiye Üçüncüsü Oldu
Toprak, Kahta'da Seçim Çalışmalarına Katıldı
 
Toprak, Kahta'da Seçim Çalışmalarına Katıldı
9.2.2019 18:01:27
Yerel seçim çalışmaları kapsamında Kahta’ya gelen AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Kahta’da seçim çalışmalarına katıldı.
Facebook
 

Yerel seçim çalışmaları kapsamında Kahta’ya gelen AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak beraberinde AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel ile birlikte Kahta Organize Sanayi Bölgesi’nde tesisleri gezdi. Ardından AK Parti Kahta İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen yerel seçim değerlendirme toplantısına da katılan Toprak, burada önemli açıklamalarda bulundu.

Parti binasında gerçekleşen toplantıda konuşan Toprak,  AK Parti’nin 16 yıl içerisinde Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde zorlukları aşa aşa bugünlere geldiğini anımsattı.

Milletvekili Toprak, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bu bir hizmet yarışıdır. Bu Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘Artık Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ diyerek başlattığı ve günümüze kadar taşıdığı bir davadır. Bir vatan sevdasıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız, oluşturduğu kadro ve milletimizin teveccühü ile birlikte davamızı bugünlere kadar ulaştırmıştır. Allah’a sonsuz şükürler olsun. AK Parti bu 16 yıl içerisinde Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde zorlukları aşa aşa bugünlere geldi. Hatırlayalım, Darbe girişimleri, Balyoz, Ergenekon, e-muhtıra, cumhurbaşkanlığı seçiminin engellenmesi, AK Parti'nin kapatılmaya çalışılması, 17-25 Aralık darbe girişimi, yargı darbe girişimi, Gezi olayları, 15 Temmuz alçak FETÖ darbe girişimi. Bütün bu kumpaslardan, bütün bu engellerden Cumhurbaşkanımızın liderliğinde alnımız akıyla çıktık. Tabi bunda en büyük güvencemiz, gücümüz, en büyük kaynağımız milletimiz olmuştur.

Hamd olsun, 24 Haziran’da hemşerilerimizin teveccühüyle Adıyaman’ımızda 4 milletvekili sayımızı koruduk. Tabii önemli olan gönülleri fethetmek, bu kubbede hoş bir seda bırakmaktır. Makamlar, mevkiler gelip geçicidir. Bize düşen, çok ciddi çalışmalar yaparak bu bayrak yarışını daha ileriye ulaştırmaktır. Ben partimizin kurulduğu zamanlarda 15-16 yaşında idim. O vakit, AK Parti’nin tüm mitinglerine katıldım. Daha sonra sandık müşahitliği, sandık kurul üyeliği görevlerinde bulundum. Gençlik kollarında görev aldım. Bayrak astım, afiş astım, broşürler dağıttım. Genel Merkez Gençlik Kollarında görevde bulundum. Seçim çalışmalarını yürüttüm. Yurt dışı tecrübemiz oldu. Bana Yurt dışında görev verildi. Avrupa’nın bir çok Ülkesinde seçim çalışmalarına katıldım. Seçim ofisleri kurdum. Partimizin Brüksel Temsilciliğini yaptım.  Aman inanın, bütün bunları bir gün Belediye Başkanı olurum, Milletvekili olurum diye yapmadım. Yarın, bana başka bir görev verilirse yine yaparım. Yaşım yetse gençlik kolları veya teşkilatlarımızın herhangi bir kademesinde herhangi bir görev. Aynı yolun yolcusuyuz, aynı davanın birer neferiyiz. Gece gündüz birlik ve beraberlik içinde çalışarak milletimize AK davayı anlatmaya, gönüller kazanmaya devam edeceğiz” dedi.

Milletvekili Toprak, “Kahta ilçemizde çok ciddi çalışmalar yapıldı, güzel hizmetler kazandırıldı. Mevcut Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da, Kahta’yı çok iyi tanıyan, vizyon sahibi, Kahta’yı daha iyi noktalara getirebilecek bir Belediye Başkan Adayı olan Engin Akel’i inşallah rekor bir oyla Belediye Başkanı seçeceğiz. Bizim 2023, 2053, 2071 hedeflerimiz var. Bu hedeflerimize emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.  Projelerimiz hazır. Adıyaman’ımız, Kahta’mız ve diğer ilçelerimiz Allah’ın izni ile güzel yatırımlar alacak” şeklinde konuştu.

Toplantının ardından 26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ve AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel ile birlikte Kahta’da esnaf ziyaretinde bulunan Toprak, daha sonra Samsat ilçesinde düzenlenen programlara katıldı.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 Bu haber toplam 378 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %53 86
İyi %10 16
Orta %7 12
İdare Eder %29 47
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü