Bugün:27 Mayıs 2019 Pazartesi
Son Dakika
[13:02] Bocce’de Kahta Türkiye Üçüncüsü Oldu [15:40] Engelliler Derneğinden Fakir Vatandaşlara Gıda Yardımı [15:36] Ahmet Sula, Kahta’da Konferans Verdi [13:11] Turanlı, Belediyenin Borçları Hakkında Bilgi Verdi [17:44] Çocuklar Kendi Günlerinde Makamları Devr Aldı [17:01] Kahta’da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı [17:26] Kahta Belediyesi’nde İlk Meclis Toplantısı Yapıldı [15:17] Başkan Turanlı, Göreve Başladı [18:46] Başkan Turanlı, Mazbatasını Aldı [12:12] AK Parti'de Mazbata Töreni Düzenlendi
Anticos Çiğköfte Kahta’da İlk Şubesini Açtı
 
Anticos Çiğköfte Kahta’da İlk Şubesini Açtı
16.2.2019 14:13:31
Kahta’da Anticos Çiğköfte ilk şubesini açarak, Türkiye’deki çiğköfte zincirlerine bir yenisi daha ekledi.
Facebook
 

Merkezi Kahta’da bulunan Türkiye geneli 4. ve Kahta’da ilk şubesini açan Anticos Çiğköfte Türkiye’deki çiğköfte zincirlerine bir yenisi daha eklemiş oldu. Kahta’da Karşıyaka Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi üzerinde açılan Anticos Çiğköfte şubesinin açılış törenine Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Kahta Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Tahsin Çatan, S.S. Yeni Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Çatan, Anticos Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Nezif Çatan, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Açılış töreni Kuranı Kerim ve ardından duaların okunmasıyla başladı. Daha sonra Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya ve gelen konukların kurdele kesmesiyle Anticos Çiğköfte şubesinin açılış yapıldı. Açılış töreninden sonra bir konuşma yapan Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, “İlk başta Kahta’mıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Malumunuz bu sektör Türkiye genelinde yaygın ve tutulan bir sektör. Temenni ediyorum ki yeni şubelerin de eklenmesiyle ve Türkiye geneline yayılmasıyla Kahta ekonomisine katkı sağlayacaklardır. Tekrardan hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Anticos Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Nezif Çatan ise, tüm konuklara katılımlarından dolayı teşekkür ederek, “Kahta’da ilk şubemizi açtık. Türkiye genelinde ise dördüncü şubemiz oldu. Türkiye genelinde yeni şubeler açarak, Kahta’da üretilen çiğköftemizi tüm Türkiye’ye tanıtarak Kahta ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Tekrardan katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra tüm konuklara ve vatandaşlara çiğköfte ikramında bulunuldu. Daha sonra Kahta’da üretilen ve Kahta’ya ait bir marka olması sebebiyle Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya çalışan personele eşlik ederek, vatandaşlara çiğköfte ikramında bulundu.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 

 

 Bu haber toplam 344 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %54 86
İyi %10 16
Orta %7 11
İdare Eder %29 46
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü