Bugün:12 Temmuz 2020 Pazar
Son Dakika
[14:24] Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar Göreve Başladı [12:27] Adıyaman Çiftçilerinin Sorunları Tarım Bakanına İletildi [11:56] Adıyaman’ın Yeni Valisi Mahmut Çuhadar Oldu [15:25] Cumhur İttifakı Adıyaman’da Bir Araya Geldi [16:04] Kiyas, Kahta’da Tarım Kurumlarını Ziyaret Etti [17:23] Adıyaman İl Özel İdaresi 2020 Yılı Asfalt Sezonunu Açtı [11:22] Adıyaman İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararları Açıklandı [11:16] Virüs Salgınından Sonra İlk Cuma Namazı Kılındı [11:48] Toprak, “Çiftçilerimizin Zararı Karşılanacak” [13:49] Gölbaşı İlçesi Karantinaya Alındı
Ahmet Sula, Kahta’da Konferans Verdi
 
Ahmet Sula, Kahta’da Konferans Verdi
16.5.2019 15:36:39
Ressam, kaligrafi, tiyatro, müzik, şiir çalışmalarıyla tanınan Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Ahmet Sula, Kahta Belediyesi’nin daveti üzerine Kahta’ya gelerek konferans verdi.
Facebook
 

Kahta Belediyesi tarafından organize edilen ve Kahta Kültür Merkezi’nde düzenlenen konferansa Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper, Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, Kahta İlçe Emniyet Müdürü Kenan Sertyalçın ve vatandaşlar katıldı.

‘Gençlik, Şuur ve Özgüven’ konulu konferansın konuşmacısı Ressam ve Polis Başmüfettişi Ahmet Sula; sergi, konferans, söyleşi ve eğitim faaliyetlerinde Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde konferanslar verdiğini ve sergi açtığını kaydetti.

Milli ve manevi değerlerin dünyaya iyi anlatılmasının ve iyi bir gelecek için gençleri hazırlamanın derdinde olduklarını ifade eden Sula, “Dünyaya kültür ve medeniyetimizi, sanat ve İslam anlayışını, anlatıp yaymak için çalışmalarımız devam ediyor. Ben milli ve manevi değerlerimizin dünyaya daha iyi anlatılması için gayret ediyorum. Bu anlamda ülkemiz için, iyi bir gelecek için, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan gençleri hazırlamanın derdindeyim. Gençlere tavsiyelerde bulunuyorum. Ben kimim diye kendinizi sorgulayın. Sadece bir iş veya bir alanda uzmanlaşıp robotlaşmayın. İç dünyanıza ve manevi değerlerinize dönün. Kültürel ve sanatsal faaliyetlerle bunları destekleyin. Kültür ve medeniyetinize sahip çıkın" diye konuştu.

Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper ise, güzel geceyi kendilerine yaşattığı için Ahmet Sula'ya teşekkür etti.

Programın hem aydınlatıcı hem de yol gösterici olduğuna dikkat çeken Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı ise, daveti kırmayıp Kahta'ya gelerek sunum yapan 1. Sınıf Emniyet Müdürü ve sanatçı Ahmet Sula’ya teşekkür etti.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 Bu haber toplam 653 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %52 91
İyi %10 17
Orta %7 13
İdare Eder %30 53
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü