Bugün:12 Temmuz 2020 Pazar
Son Dakika
[14:24] Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar Göreve Başladı [12:27] Adıyaman Çiftçilerinin Sorunları Tarım Bakanına İletildi [11:56] Adıyaman’ın Yeni Valisi Mahmut Çuhadar Oldu [15:25] Cumhur İttifakı Adıyaman’da Bir Araya Geldi [16:04] Kiyas, Kahta’da Tarım Kurumlarını Ziyaret Etti [17:23] Adıyaman İl Özel İdaresi 2020 Yılı Asfalt Sezonunu Açtı [11:22] Adıyaman İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararları Açıklandı [11:16] Virüs Salgınından Sonra İlk Cuma Namazı Kılındı [11:48] Toprak, “Çiftçilerimizin Zararı Karşılanacak” [13:49] Gölbaşı İlçesi Karantinaya Alındı
Engelliler Derneğinden Fakir Vatandaşlara Gıda Yardımı
 
Engelliler Derneğinden Fakir Vatandaşlara Gıda Yardımı
20.5.2019 15:40:53
Kahta Bedensel Engelliler Derneği, her yıl olduğu gibi bu yıl da mübarek Ramazan ayında fakir vatandaşlara gıda yardımında bulunmaya devam ediyor.
Facebook
 

Kahta Bedensel Engelliler Derneği tarafından mübarek Ramazan ayında her yıl fakir vatandaşlara yapılan gıda yardımına bu yıl devam edildi. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Kahta Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Serkan Aslan; “Malumunuz her yıl Ramazan ayında dernek olarak fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımıza umut olmaya devam ediyoruz. Bizler dernek olarak daha önceden Ramazan ayında yardımda bulunacak firmalarımızla ve iş adamlarımızla irtibata geçerek, dernek olarak bu tür organizasyonlarda köprü görevi yürüttüğümüzü ifade ederek ortak bir çalışma yürütüyoruz. Daha sonra gelen yardımları derneğimiz bünyesinde Ramazan kolisi olacak şekilde hazırlayıp paketliyoruz ve bu paketlerimizi de önceden tespit ettiğimiz fakir ve muhtaç ailelerimize ulaştırmaya çalışıyoruz.

Sonuç itibarı ile bizler bu işi gönüllü olarak yapıyoruz. Bir insan isterse aşılmayacak engel yoktur. Dağıtılan yardımlardan sonra insanlarımızın yüzlerindeki küçük bir gülümseme ve mutlu olmaları da bizlere verilen en büyük hediyedir” şeklinde konuştu.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 Bu haber toplam 1885 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %52 91
İyi %10 17
Orta %7 13
İdare Eder %30 53
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü