Bugün:4 Ağustos 2020 Salı
Son Dakika
[17:49] Başkan Yeni’den Gazetemize Ziyaret [10:30] Başkan Yıldırım, Yeni Sezon İle İlgili Açıklamalarda Bulundu [14:24] Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar Göreve Başladı [12:27] Adıyaman Çiftçilerinin Sorunları Tarım Bakanına İletildi [11:56] Adıyaman’ın Yeni Valisi Mahmut Çuhadar Oldu [15:25] Cumhur İttifakı Adıyaman’da Bir Araya Geldi [16:04] Kiyas, Kahta’da Tarım Kurumlarını Ziyaret Etti [17:23] Adıyaman İl Özel İdaresi 2020 Yılı Asfalt Sezonunu Açtı [11:22] Adıyaman İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararları Açıklandı [11:16] Virüs Salgınından Sonra İlk Cuma Namazı Kılındı
Başkan Turanlı’dan Kahta 02 Spor Kulübü’ne Tam Destek
 
Başkan Turanlı’dan Kahta 02 Spor Kulübü’ne Tam Destek
31.7.2019 12:03:37
Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı, “Kahta Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri olarak Kahta 02 Spor Kulübü’ne maddi ve manevi her türlü desteğe hazırız” dedi.
Facebook
 

Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı, Kahta Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte düzenledikleri toplantıda Kahta 02 Spor Kulübü’ne maddi ve manevi her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti. Başkan Turanlı, yaptığı açıklamada; “Öncelikle Kahta Ziraat Odası Başkanı ve yönetim kurulum olarak bu sene BAL Ligi’ne yükselen Kahta 02 Spor Kulübü’ne başarılar dileriz. Kahta 02 Spor Kulübü Yönetim Kurulu fedakar başkanı Musa Yıldırım çok büyük bir fedakarlık yaparak yalnızca elini değil, Kahtalı gençlerimizi kahve köşelerinde, internet kafelerde uyuşturucu batağında kurtarmak için başını taşın altına koymuştur ve milyonlarca borcun altına imza atmıştır. Buyrun Kahta halkı, Kahta’da yaşayan iş adamlarımız ve Kahta dışında yaşayan iş adamlarımız, buyrun gelin Kahta 02 Spor Kulübü Başkanımız Musa Yıldırım ve yönetimini yalnız bırakmayalım, gençlerimize destek çıkalım. Ben Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı olarak, yönetim kurulu üyelerim ve cifçilerimiz olarak maddi ve manevi olarak Kahta 02 Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Musa Yıldırım ve ekibinin arkasındayız. Tüm Kahta halkının da Kahta 02 Spor Kulübü’ne sahip çıkmasını isterim” şeklinde konuştu.

Haber: Şevket Bozkurt

 Bu haber toplam 637 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %52 91
İyi %10 17
Orta %7 13
İdare Eder %31 54
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü