Bugün:12 Temmuz 2020 Pazar
Son Dakika
[14:24] Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar Göreve Başladı [12:27] Adıyaman Çiftçilerinin Sorunları Tarım Bakanına İletildi [11:56] Adıyaman’ın Yeni Valisi Mahmut Çuhadar Oldu [15:25] Cumhur İttifakı Adıyaman’da Bir Araya Geldi [16:04] Kiyas, Kahta’da Tarım Kurumlarını Ziyaret Etti [17:23] Adıyaman İl Özel İdaresi 2020 Yılı Asfalt Sezonunu Açtı [11:22] Adıyaman İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararları Açıklandı [11:16] Virüs Salgınından Sonra İlk Cuma Namazı Kılındı [11:48] Toprak, “Çiftçilerimizin Zararı Karşılanacak” [13:49] Gölbaşı İlçesi Karantinaya Alındı
Milletvekili Toprak Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor
 
Milletvekili Toprak Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor
4.3.2020 16:07:22
AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Kahta ve Samsat ilçesine bağlı 12 köyde ziyaretlerde bulundu.
Facebook
 

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, köylerde yapılan yatırımları yerinde inceledi. Köylerin ihtiyaç ve taleplerinin ele alındığı ziyaretlerde köy halkı ile toplantı gerçekleştirilerek muhtarlarla istişarelerde bulunuldu.

Yapılan ziyaretlerde sorun ve eksiklikleri birinci ağızdan dinleyip yerinde görme fırsatı bulduklarını ifade eden Milletvekili Toprak, şunları kaydetti: “Fırsat buldukça köylerimizi ziyaret ederek hemşerilerimizle hasbihal etmeye ve yapılan hizmetleri değerlendirmeye devam ediyoruz. Her yıl olduğu gibi 2020 yılında da köylerimizde planlanan tüm çalışmaları büyük bir titizlikle takip etmekteyiz. Köylerimiz için sağlanan ödenekleri en verimli şekilde kullanmak için azami gayret içindeyiz. Tabi ihtiyaçlar giderildiği gibi zamanla yeni ihtiyaçlar, taleplerde oluşuyor. Bizde vatandaşlarımızdan gelen bu talepleri bir emir olarak görüyoruz. İnşallah beklentileri karşılayacağız” dedi.

Bahar Kalkanı harekâtına ilişkin de vatandaşları bilgilendiren Milletvekili Toprak, Türkiye’nin kendi güvenliğini sağlamak maksadıyla destansı bir mücadele yürüttüğünü söyledi.

Harekâtın azim ve kararlılıkla devam ettiğini ifade eden Milletvekili Toprak, “Ülkemizin bekası için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, hayatta olan gazilerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum. İdlib başta olmak üzere yurt içinde ve sınır ötesinde görevlerini büyük bir kahramanlık ve fedakârlıkla yürüten kahraman Mehmetçiklerimize de kazasız, belasız başarılı bir görev diliyorum” dedi.

Milletvekili Toprak’ın köy ziyaretlerine AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, İl Genel Meclis Üyesi İrfan Torunoğlu ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Haber: Şevket Bozkurt

 

 

 Bu haber toplam 243 defa okunmuştur

YORUM EKLE

Adınız

Yorum

YORUMLAR


Anket
Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
Çok İyi %52 91
İyi %10 17
Orta %7 13
İdare Eder %30 53
Gazete Manşetleri

Çok Okunanlar

 

Hava Durumu
Havadurumu

 

Namaz Vakitleri

                          

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz

Şevket BOZKURT
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü