1. HABERLER

  2. EĞİTİM
  3. Mustafa Şahin, Kahta’daki tüm öğretmenlere gül verdi
Mustafa Şahin, Kahta’daki tüm öğretmenlere gül verdi

Mustafa Şahin, Kahta’daki tüm öğretmenlere gül verdi

AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Şahin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Kahta merkezde görev yapan tüm öğretmenlere gül verdi..

A+A-

 

AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Şahin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilk başta Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli’yi ziyaret edip kendisine gül takdim etti ve onun nezdinde tüm öğretmenlerin gününü kutladı.

Öğretmenliğin sevgi, şefkat ve fedakârlık isteyen kutsal bir meslek olduğunu ifade eden AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Şahin, yaptığı açıklamada; “Öğrencilerimizi geleceğe hazırlayan, onların bedensel, ruhsal ve zihinsel gelişiminde yönlendirici rol üstlenen öğretmenlerimiz, geleceğimizin büyük güvencesidir. Bir milletin kalkınması, toplumun eğitim düzeyiyle orantılı olarak gerçekleşir. Bu nedenle her toplum eğitimine önem vermek zorundadır. Dolayısıyla kalkınmada ve gelişmede de en büyük pay öğretmenlerimizindir. Ülkemizin dört bir yanında büyük özveri ve fedakârlıkla çalışan öğretmenlerimiz, her türlü takdir ve övgüyü fazlasıyla hak etmektedirler. Bu duygu ve düşüncelerle; başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarken, tüm öğretmenlerimizin ve eğitim camiamızın öğretmenler gününü en kalbi duygularımla kutlar, kendilerine başarılar dilerim” dedi.
Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli ise, ziyaretinden ve nazik düşüncesinden dolayı AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Şahin’e tüm öğretmenler adına teşekkür etti.
Haber: Şevket Bozkurt