1. HABERLER

  2. KAHTA
  3. Başkan Turanlı’dan 23 Nisan mesajı
Başkan Turanlı’dan 23 Nisan mesajı

Başkan Turanlı’dan 23 Nisan mesajı

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolaysıyla bir mesaj yayımladı..

A+A-


Koronavirüs salgını nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın okullarda kutlanamayacağını ifade eden Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, yayınladığı mesajında; “Gönül isterdi ki doya doya, coşkuyla, geleceğimiz olan çocuklarımızla bu mutlu günü kutlayalım. Her zaman meydanlarda kutladığımız bayramımızı gelecek yıllarda yine aynı heyecan ve coşkuyla kutlayabilmemiz için alınan tedbirlere hep birlikte uymalıyız. Korona sürecini hep birlikte sağlıklı bir şekilde atlattıktan sonra, çocuklarımızın güzel bayramını hep birlikte kutlama sözünü veriyorum. Korona günlerine kutlayamadığımız 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı Allah'ın izniyle korona virüsünden sonra güzel bir etkinlikle hep beraber tekrar kutlayacağız.

Sevgi dolu yürekleri ve pırıl pırıl yüzleriyle bugüne anlam katan çocuklarımızın, milletimizin ve değerli Kahtalı hemşerilerimin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyor, sevgi ve saygılar sunuyorum" dedi.

Haber: Şevket Bozkurt