1. HABERLER

  2. KAHTA
  3. Mehmet Yavuz Kanal Boyu Park’ta ücretsiz internet hizmeti
Mehmet Yavuz Kanal Boyu Park’ta ücretsiz internet hizmeti

Mehmet Yavuz Kanal Boyu Park’ta ücretsiz internet hizmeti

Şevket BOZKURT/ KAHTA (Adıyaman), (DHA) - ADIYAMAN’ın Kahta ilçesinde Kahta Belediyesi tarafından Menderes Mahallesi Mehmet Yavuz Kanal Boyu Park’ta dinlenmeye gelen vatandaşlara ücretsiz internet hizmeti verilmeye başlandı..

A+A-


Vatandaş odaklı çalışmaları ile göz dolduran Kahta Belediyesi, sosyal belediyecilik alanındaki önemli hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Belediye, 22 bin metrekare alan ile ilçenin en büyük parkı olma özelliği taşıyan Mehmet Yavuz Kanal Boyu Parkı’nda ücretsiz internet hizmeti vermeye başladı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği, ailelerin güzel vakit geçirdiği parkta Kahta Belediyesi ekiplerin hızlı ve kesintisiz internet erişimi için gerekli çalışmaları tamamlaması ile parkta bulunan vatandaşlar ücretsiz internet kullanımına başladı.

Ücretsiz Wi-Fi hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşların ad soyadını ve GSM numaralarını girerek sisteme kaydolmaları ve sonrasında cep telefonlarına gönderilen şifreyi kullanarak kimlik doğrulama işlemini yapmaları gerekiyor. Bu işlemin ardından Kahta Belediyesi tarafından verilen ücretsiz internet hizmetinden kesintisiz bir şekilde faydalanılabiliyor. Parkta uygulanmaya başlanan ücretsiz internet hizmeti, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Sosyal belediyecilik alanında ihtiyaç duyulan hizmetleri yapmaya devam edeceklerini belirten Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, yeni uygulama hakkında yaptığı açıklamada, “Çağımızın en önemli iletişim platformu olan güvenli internet hizmetinden vatandaşlarımızın ücretsiz faydalanmasını istedik. İlk uygulamayı projelerimizin arasında yer alan ve yakın zamanda halkımızın hizmetine sunduğumuz Mehmet Yavuz kanal Boyu Park’ta gerçekleştirdik. Bizler, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak her türlü hizmeti yapmaya devam edeceğiz” dedi.