1. HABERLER

  2. KAHTA
  3. TEMA İlçe Temsilciği’ne teşekkür belgesi
TEMA İlçe Temsilciği’ne teşekkür belgesi

TEMA İlçe Temsilciği’ne teşekkür belgesi

Şevket BOZKURT/ KAHTA (Adıyaman), (DHA) - ADIYAMAN’ın Kahta ilçesinde siyasi parti çalışmalarından dolayı 20 yılı aşkın süreden beri yürüttüğü TEMA İlçe Temsilciliği görevini bırakan Ziraat Mühendisi Mehmet Çelebi'ye vakfın genel merkezi tarafından teşekkür belgesi verildi..

A+A-


Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı’nda (TEMA) 23 yıldan beri aralıksız çalışma yapan, bir fidanın dikilmesi, daha yeşil bir dünyanın yeni nesillere bırakılması için gecesini gündüze katarak tamamen gönüllülük esası üzerine severek, bıkmadan çalışan Ziraat Mühendisi Mehmet Çelebi, Kahta TEMA Temsilciği görevini siyasi parti çalışmaları sebebiyle üzüntü ile bıraktığını duyurdu.

Vakfın genel merkezi tarafından gönderilen teşekkür belgeyi TEMA Adıyaman Temsilcisi Doç. Dr. Ahmet Çelik takdim etti. Çelik, Kahta Temsilcisi Mehmet Çelebi’nin yaptıklarını anlatmanın imkansız olduğunu, tek cümle ile onun bir doğa hayranı olduğunu ifade ederek, kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

TEMA Kahta İlçe Temsilcisi Mehmet Çelebi ise, sadece ilçe temsilciliği görevini bıraktığını, her zaman her yerde TEMA bayrağı altında yapılacak tüm çalışmalara katılacağını, bir üye ile temsilcilik arasında pek fark olmadığını, her kesin kalbinin aynı duygular ile atarak gönülden kopan duygular ile daha iyi nefes alacak bir dünya için mücadele ettiğini söyledi.