1. HABERLER

  2. ÖZEL HABER
  3. Başkan Zeynal Aydın'dan yeni yıl mesajı
Başkan Zeynal Aydın'dan yeni yıl mesajı

Başkan Zeynal Aydın'dan yeni yıl mesajı

Öz Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Zeynal Aydın, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı..

A+A-

Öz Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Zeynal Aydın, yayınladığı yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi: “Alın teriyle ekmeğini kazanan, ülkemizin ekonomisine güç katan esnaf ve sanatkarımız, her şeyin en güzeline en iyisine layıktır. 2023 yılının ülkemize, esnaf ve sanatkarımıza yeni güzel günlere kapı aralamasını ümit ediyoruz. Refahın, huzurun arttığı, alın teriyle ülkesine katma değer sağlayan esnafımızın hakkını aldığı yeni bir yılı hep beraber kucaklayacağız.

Öz Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak 2023 yılında da esnaflarımızın menfaatleri doğrultusunda yapacağımız çalışmalarımız ile esnaflarımıza olağan gücümüz ile destek vererek yanlarında olacağız.
Kahtalı hemşerilerimizin ve camiamızın yeni yılını kutlar, büyük ve köklü bir medeniyete sahip ülkemizin yeni yılda aziz milletimize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve esenlik getirmesini, hayırlı ve bereketli bir yıl olmasını temenni ediyorum” dedi.