1. HABERLER

  2. SİYASET
  3. AK Parti heyeti basın mensupları ile bir araya geldi
AK Parti heyeti basın mensupları ile bir araya geldi

AK Parti heyeti basın mensupları ile bir araya geldi

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Osman Çetinkaya ve AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Mehmet Can Hallaç, basın mensupları ile istişare toplantısı düzenledi..

A+A-

 

Toplantıda seçim çalışmalarını değerlendiren AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Mehmet Can Hallaç, “Yerel yönetimde etkili ve halka hizmet odaklı bir anlayışı benimseyerek, şehrimizin daha yaşanabilir bir konuma gelmesini sağlamak istiyoruz. Bu süreçte, turizm, kültür, tarım, sanayi ve istihdam alanlarında kapsamlı projeler geliştirerek Kahta'nın potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz. Öte yandan, altyapı eksikliklerini gidermek, tarihi ve kültürel mirasımıza sahip çıkmak, yeşil alanları artırmak ve yaşanabilir bir şehir oluşturmak için çalışmalar yapacağız” dedi.
AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Mehmet Can Hallaç ve dava arkadaşları ile beraber çok yoğun bir çalışma yürüttüklerini belirten AK Parti Kahta İlçe Başkanı Osman Çetinkaya ise, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadıklarını, vatandaşın her derdi ile özel ilgilenerek bu kenti daha yaşanır bir hale getirmek için verdikleri mücadelenin sonunda kazanan tarafın Kahta halkı alacağına dikkat çekti. Başkan Çetinkaya, geldikleri günden beri halk ile kendileri arasında adeta bir köprü görevi yapan basın mensupları ile sürekli istişare halinde olacaklarını da sözlerine ekledi.
Haber: Şevket Bozkurt