1. HABERLER

  2. SİYASET
  3. İş Adamı Musa Yıldırım, adaylık başvurusunu yaptı
İş Adamı Musa Yıldırım, adaylık başvurusunu yaptı

İş Adamı Musa Yıldırım, adaylık başvurusunu yaptı

Kahta’da eğitimci kimliği ile de bilinen başarılı ve genç iş adamı Musa Yıldırım, 2024 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi AK Parti’den aday adaylığı için remi başvurusunu yaptı..

A+A-

 

Kahta’nın sorunlarını bildiğini, yeni projeler geliştirip, kısa, orta ve uzun vadeli strateji belgeleri hazırlayacaklarını belirten AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Musa Yıldırım, şehir planlaması, altyapı ve ulaşımı, kentsel dönüşüm projelerini, benzersiz şehirler hedefini, yeni nesil sosyal belediyecilik anlayışı, liyakatli kadrolarla ve ortak akılla yöneterek, Kahta’yı hep beraber yaşanabilir bir şehir haline getireceğini söyledi.

Yıldırım, “İlçemiz Kâhta’nın mevcut potansiyelini açığa çıkarmak, yeni atılım, yatırım ve istihdam alanları oluşturup ekonomik olarak canlandırmak, imar ve alt yapı sorunlarının çözüleceği, sosyo kültürel mekanların inşa edildiği, gençlerin, kadınların ve engelli bireylerin aktif bir şekilde yerel yönetimlerde temsil edildiği bir belediyecilik için bilgimle, tecrübemle ve ekibimle ilçemize katkım olacağını düşündüğüm için AK Parti’den Kahta Belediye Başkanlığına talip olduğumu kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.
Ülkemizin en güzel coğrafyasına, tarihi mekanlarına ve kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan ilçemiz Kâhta, yerel yönetimde adaletli, liyakatli ve vizyoner yöneticilerin çalışmalarıyla hak ettiği seviyeye geleceğine inanıyorum.
Kahtamızın sorunlarını biliyoruz, yeni projeler geliştirip, ilçemiz için kısa, orta ve uzun vadeli strateji belgeleri hazırlayacağız. Kahtamızın ihtiyaçlarını gözeten ve hakkaniyete uygun yöntemlerle; şehir planlamayı, altyapı ve ulaşımı, kentsel dönüşüm projelerini, benzersiz şehirler hedefimizi, yeni nesil sosyal belediyecilik anlayışımızı, tasarruf ve şeffaflıkla, liyakatli kadrolarla, ortak akılla ve halkımızla birlikte yöneterek Allah'ın izniyle Kahta’mızı hep beraber yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz.
31 Mart 2024 yerel seçimleri için AK Parti’den aday adayı olan bütün arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Rabbim bizleri sizlere mahçup etmesin. Vakit Kahtamız için icraat vakti şiarıyla sizleri Allaha emanet ediyorum” dedi.
AK Parti Kahta İlçe Başkanı Osman Çetinkaya ise, AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Musa Yıldırım’ın başvuru formunu teslim alarak, kendisine başarılar dileyip, hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Haber: Şevket Bozkurt