1. HABERLER

  2. SİYASET
  3. Şahin: “Yerel yönetimler bir bayrak yarışıdır”
Şahin: “Yerel yönetimler bir bayrak yarışıdır”

Şahin: “Yerel yönetimler bir bayrak yarışıdır”

AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Şahin, yerel yönetimlerin bir bayrak yarışı olduğunu ve bu yarışın AK Parti’de demokratik bir olgunluk içerisinde sonuçlanacağını ifade etti..

A+A-

 

Kahta’ya daha yararlı olmak adına talip olduğu bu hizmet yolunda en başından bu yana elinden gelen gayreti göstermeye çalıştığını ifade eden AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Şahin, yaptığı açıklamada; “Gezmediğimiz köy, esnaf ve iş yeri kalmadı. Bu süreçte çok güzel dostluklar edindik ve inanın beklediğimizden çok daha fazla destek gördük. Bize desteklerini esirgemeyen tüm hemşerilerime, dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Sizlerle siyasetin en güzel yanı olan samimiyeti bu süreçte bir kez daha görmüş olduk.

Bizlere düşen büyük ustamız Recep Tayyip Erdoğan nezdinde partimize ve adayınıza sahip çıkmak ve elimizden gelen desteği bizlere görev tevdi edildiğinde inşallah şahsıma destek vermek olacaktır.
Genel başkanımız ve partimizin yetkili kurulları adaylar arasında yapacakları değerlendirme sonucunda şahsımı bu göreve layık buldukları takdirde, onların bu güvenine layık olacağıma ve Kahta için en iyi hizmeti üreteceğine inancım tamdır.
Yerel yönetimler bir bayrak yarışıdır ve bu yarış partimizde demokratik bir olgunluk içerisinde sonuçlanacaktır.
Yeryüzü müzesi Kahta’mızı ayağa kaldırmak, muhteşem günlerle buluşturmak için desteğinizi bekler, en içten saygılarımı sunarım.
Bu vesileyle tüm adaylarımızı kutlar seçim çalışmalarında ve sonrasında başarılar dilem” dedi.
Haber: Şevket Bozkurt