1. HABERLER

  2. YEREL HABER
  3. Güney Batı Çevre Yolu’nda çalışmalar devam ediyor
Güney Batı Çevre Yolu’nda çalışmalar devam ediyor

Güney Batı Çevre Yolu’nda çalışmalar devam ediyor

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, alt yapı çalışmalarına önem verdiklerini ve alt yapısı sağlamlaştırılmayan yolun kalıcı olmadığını söyledi. .

A+A-

 

Güney Batı Çevre Yolu’nda çalışmaların gece gündüz devam ettiğini belirten Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, çevre yolun menfez ve zemin dolgu çalışmalarının tamamlandığını ve alt yapı çalışmalarının ise aralıksız devam ettiğini ifade etti.

Alt yapının tamamlanmasıyla yolun stabilize serimi yapılarak halkın hizmetine sunulacağına dikkat çeken Başkan Turanlı, “Kahta’nın çıkmaz sokak olmaktan kurtulması açısından çevre yolları büyük önem taşıyor. Bir ilçenin gelişimi ve kalkınmasında çevre yollarının etkisi azımsanmayacak kadar büyük. Cami Mahallesi’nde Toprak Mahsulleri Ofisi’nden başlayan 15 metre genişliğindeki Güney-Batı Çevre Yolumuzun menfez ve zemin dolgu çalışmaları tamamlandı. Alt yapı çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Allah’ın izniyle alt yapının tamamlanmasıyla yolumuza stabilize serimi yapılarak, Kış mevsiminin bitmesiyle asfalt serimini gerçekleştireceğiz. İmkanlarımızı sonuna kadar değerlendiriyoruz. Kahta’mız için kaybedecek vaktimiz yok artık. Her alanda projeler üreterek ilçemizin çehresini değiştirmeye devam edeceğiz. Çalışmalarımızın ilçemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Haber: Şevket Bozkurt